پنل پیامکی باشگاه ورزشی

پنل پیامکی باشگاه ورزشی تبلیغات و نمایش اطلاعات مربوط به انواع کسب و کار ها به سوی روش های ساده و ارزان در حال تغییر است.
پنل پیامکی باشگاه ورزشی

پنل پیامکی باشگاه ورزشی چیست؟

تبلیغات و نمایش اطلاعات مربوط به انواع کسب و کار ها به سوی روش های ساده و ارزان در حال تغییر است. امروزه صاحبان برند ها ترجیح می دهند با خود مخاطب در ارتباط باشند و در هر لحظه بتوانند او را از آخرین اتفاقات با خبر سازند. پنل پیامکی یا پنل اس ام اس یکی از جالب ترین شیوه های تبلیغ انبوه است. ما در این روش به طور مستقیم و بدون هیچ مانعی با مخاطب در ارتباط هستیم. با توجه به روش ساده ی استفاده از این سیستم که نیاز به امکانات خاصی ندارد هر شخصی میتواند آن را به کار گیرد. میتوان استفاده از پنل پیامکی را یکی از به صرفه ترین شیوه های تبلیغات دانست. اما با توجه به گسترش استفاده از پنل های اس ام اس در کسب و کار و همگانی شدن آن اتفاقات مناسبی در حال جریان است. پنل پیامکی با بهبود سیستم ارسال پیامک که شامل تفکیک های بسیار زیادی است مبدل به مکانیزمی مدرن گشته است. در گذشته استفاده از آن کمی با مشکل روبرو بود از این جهت که اس ام اس به طور غیر هدفمند به افراد ارسال می شد. اما امروز این ابزار کاملا هدفمند و هوشمند در حال ارائه ی خدمات است. اما در این مقاله سعی داریم به طور خاص پنل پیامکی باشگاه ورزشی را بررسی کنیم.

پنل پیامکی باشگاه ورزشی
پنل پیامکی باشگاه ورزشی

پنل پیامکی باشگاه ورزشی، شیوه ای مدرن

پنل اس ام اس سیستم ارسال پیامک به مخاطبان به صورت انبوه است و نیاز به امکانات پیشرفته و دانش خاصی ندارد. تنها وجود یک مرورگر برای ارسال اس ام اس از آن کافی است. اما چرا به طور خاص به پنل اس ام اس باشگاه میپردازیم؟ ضرورت استفاده از پنل پیامکی در یک باشگاه ورزشی چیست؟ تاثیر ارسال انبوه و مدیریت پیامک ها بر هر کسب و کاری مانند این چگونه است؟ زمانی که شما به صورت انبوه با انسان ها در ارتباط هستید و میتوانید تبلیغات خود را مستقیم به دست آن ها برسانید در واقع می توانید از نزدیک با آنان مکالمه داشته باشید. بخشی از این مکالمه در ذهن مخاطب جاری است و بخشی از آن در متن تبلیغ ارسال شده . یکی از پرکاربرد ترین پنل های اس ام اس که در حال حاضر استفاده می شود، پنل اس ام اس باشگاه ورزشی است. مزایای بی شماری در جذب مشتری و ارسال اطلاعات مورد نیاز برای او وجود دارد.

بهبود خدمات باشگاه با استفاده از پنل پیامکی

وجود پنل پیامکی برای هر کسب و کاری تبدیل به یک نیاز اساسی شده است. مدیریت اطلاعات و ارسال به موقع و در زمان مورد نیاز به کاربران از اصلی ترین دلایل آن است. اما پنل اس ام اس در هر کسب و کاری مانند باشگاه ورزش به ۲ بخش تقسیم میشود.

 1. جذب مخاطب: این مرحله برای معرفی شما به مخاطبانی است که به خدمات ورزشی یا هر نوع خدماتی نیاز داشته باشند. این پیامک با تفکیک دقیقی بر اساس موقعیت، جنسیت، نوع سیم کارت و بسیاری دیگر است ارسال می شود. به این طریق افرادی که شما را نمی شناسند و یا اطلاعات دقیقی از زمان ثبت نام و یا امکانات شما ندارند از آن مطلع می شوند.
 2. مدیریت کاربر: این زمانی است که کاربر جذب شده است و در باشگاه شما ثبت نام کرده است. شما با ارسال پیامک های مدیریت شده به او اطلاعات را ارسال می کنید. برای نمونه تعطیلات را به اطلاع آن ها می رسانید.

بازاریابی پیامکی، تبلیغات هوشمند؟

این نوع بازاریابی خاص و نوین که امروز به طور روز افزون توسط افراد و کمپانی های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد بسیار مورد نیاز است. نیاز پنل اس ام اس را زمانی درک خواهید کرد که برای ارسال یک تخفیف عالی و خاص به سوی تبلیغات می روید. ساده ترین راه این است که با طراحی متنی مناسب و با پرسونای مخصوص باشگاه ورزشی خود آن را ارسال کنید. به مخاطبانی که در محدوده ی شما هستند پیام دهید و به او از فاصله ای نزدک بگوئید که ما آماده ی ارائه ی بهترین خدمات ورزشی هستیم.

تفکیک ها

 • تفکیک پیامک بر اساس جنسیت
 • تفکیک پیامک بر اساس محدوده ی جغرافیایی
 • تفکیک پیامک بر اساس سن
 • تفکیک پیامک بر اساس شغل
 • تفکیک پیامک بر اساس کد پستی
 • تفکیک پیامک بر اساس سیمکارت
 • و بسیاری دیگر

چرا نیاز به پنل اس ام اس داریم؟

در نگاه اول جذب مخاطب جدید، تحریک مخاطب قدیمی به ثبت نام و تبلیغ انبوه به چشم می آید. اما در نگاهی دقیق:

 • پس از خرید پنل اس ام اس برای باشگاه ورزشی به مرکز اطلاعات شماره های موبایل دسترسی خواهید داشت.
 • با یک پنل پیامکی در باشگاه ورزشی به راحتی با اعضای باشگاه در ارتباط هستید و با ارسال یک پیام آن ها را از اتفاقات با خبر می سازید.
 • سرشماره های رند را به راحتی پیدا می کنید و به آن ها پیامک تبلیغاتی خود را ارسال می کنید.
 • با توجه به موقعیت یابی در گوگل و تعیین محدوده به افراد پیامک ارسال می کنید.
 • با خرید یک پنل اس ام اس برای باشگاه ورزشی به مرکز شماره موبایل های مشاغل و اصناف ایران دسترسی می یابید.
 • به راحتی به افرادی که در محله ی شما زندگی می کنند پیام می دهید و خود را معرفی می کنید.

کاربرد های خاص پنل برای باشگاه ورزشی چیست؟

 1. تشکیل یک کلوپ ورزشی
 2. ارسال ساعات کلاس و هماهنگی
 3. ارسال زمان دقیق مسابقات
 4. ارسال لیست اطلاعات و مدارک برای تحویل به باشگاه
 5. ارسال جزئیاتی مانند زمان پرداخت شهریه و یا رسید پرداخت شهریه
 6. تبریک تولد اعضای باشگاه به طور خاص
 7. برگزاری قرعه کشی های ماهانه و ارسال جزئیات
 8. ارسال متنی برای تبریک به مناسبت های گوناگون
 9. ارسال تخفیفات جذاب برای اعضا
 10. داشتن ارتباطی موثر و به صرفه با اعضا

پنل اس ام اس تعاملی سازنده و دو طرفه

اگر میگوئیم سازنده به دلیل تاثیر بسیار مناسب آن تا به امروز بوده است. پنل اس ام اس یکی از ابزار های تبلیغات است که شما را در هر زمان یاری می دهد. این سیستم امکان مکالمه ی دو طرفه را نیز برای شما ایجاد می کند. شما میتوانید به راحتی از نظر مخاطب مطلع شوید و همواره تعامل خود را با او حفظ کنید. برای تهیه ی بهترین پنل های پیامکی با بیشترین تفکیک اطلاعات و جزئیات میتوانید با ما در نوران اس ام اس همراه باشید.

سامانه پیامکی نوران اس‌ام‌اس یک سیستم قدرتمند برای ارسال پیامک

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.