بازاریابی پیامکی در دوران کرونا

بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی در دوران کرونا برای کسب و کار شما

کسب و کار ها در کرونا و همه گیری آن بدون شک بسیاری از افراد را دچار بلاتکلیفی کرده است، یکی از مهم ترین نگرانی های ما این است که کسب و کار ما چطوری می تواند در این شرایط کرونایی، طوفان رو تحمل کند و به رشد خودش ادامه دهد. با توجه به اینکه بسیاری از فعالیت ها هنوز محدود هستند و در نتیجه تعداد زیادی از مشاغل تحت تأثیر قرار گرفته اند، یکی از راه های ادامه کار استفاده از بازاریابی پیامکی است که با اطمینان از قطع نشدن ارتباطات، در ذهن مشتریان خودمان حضور داشته باشید. بازاریابی پیامکی در دوران کرونا چیست؟

ارتباط با مشتریان در این دوره حساس غیر قابل چشم پوشیه با برقراری ارتباط مشتری های شما اطمینان خاطر پیدا می کنند و قدرت پایبندی مشتری به تجارت شما رو در آینده تضمین می کند خوب حالا می خواهیم یک روش بسیار قدرتمند و به شما معرفی کنیم.

 

بازاریابی پیامکی

 

بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی در واقع بهترین روش بازاریابی و نگه داری مشتری هست که هم خیلی سادس و در عین حال کاملا مقرون به صرفه می باشد!

سامانه پیامک نوران اس ام اس، به شما این امکان رو می دهد تا از مشتریان خودتان با خبر باشید و ان ها رو هر کجا که هستند از جدید ترین تخفیف ها و محصولات یا جشنواره ها با خبر کنید. خوب حالا که متوجه شدید چند تا نکته رو می خواهیم در ادامه بهتون بگوییم که اصلا چرا باید از سامانه پیامک نوران اس ام اس برای زنده نگه داشتن تجارت شما کمک بگیریم؟

۵ قدرت طلایی بازاریابی پیامکی در دوران کرونا با نوران اس ام اس

۱. زمان در بازاریابی پیامکی

زمان تحویل ، پیام کوتاه بسیار سریع و کارآمده.

۲. کاهش هزینه بازربابی پیامکی

اینجا است که سامانه پیامک به کمک شما می آید و پول زیادی رو برای شما ذخیره می کند بخصوص اگر پنل تجاری داشته باشید.

۳. عمومیت بازاریابی پیامکی

پیام ساده ترین و در دسترس ترین وسیله ارتباطی است. [تقریباً] همه می دانند که چگونه یک پیام را از طریق پیام کوتاه باز کنند، بخوانند و بسازند.

۴. قدرت بازاریابی پیامکی

با پیام کوتاه، به راحتی توجه مشتری خود را جلب می کنید چونکه مستقیماً به تلفن های همراه مشتریان تحویل می شود و تلفن های همراه تقریباً همیشه در دسترس شما هستند. شما بعد از خرید سامانه پیامک نوران اس ام اس یه خط خدماتی فعال دارید تا به راحتی اس ام اس ها رو به شماره هایی که جتی بلک لیست مخابرات هم هستن ارسال کنید.

۵. سهولت بازاریابی پیامکی

برخلاف روش های بازاریابی پیامکی روشی کاملا آسان و اطلاع رسانی و تبلیغات در آن کاملا کاربردی و در دسترس عموم مردم می باشد.

خلاصه

آیا فکر می کنید این اطلاعات محیج بودن ؟ خوب معلومه ! اما میتونه بهتر محیج تر هم بشه ، اما چطوری ؟

خوب نوران اس ام اس با بهره مندی از کامل ترین و به صرفه ترین سامانه ارسال پیامک بستری رو برای شما فراهم کرده تا از ارسال پیامک انبوه شما به مشتریانتون در مدت زمان کمتر از چند ثانیه اطمینان حاصل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نوران اس ام اس یا سامانه های پیامکی ، میتونید با ارسال ایمیل به info@nooransms.ir یا اطلاعات تماس با ما در ارتباط باشید.

بابت مطالعه این مقاله و وقتی که گذاشتید از شما سپاسگزاریم. تیم نوران اس ام اس

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.