پنل پیامکی برای آموزشگاه های زبان

پنل پیامک نوران اس ام اس برای آموزشگاه ها

مقدمه

ما میدانیم که تبلیغات در هر دوره ای از زمان یک روش موثر و مفید برای جذب مخاطب است .در بعضی از آموزشگاه های زبان هنوز هم با استفاده از روش های قدیمی مانند تبلیغ در روزنامه و پخش تراکت سعی در این دارند که مشتریان بیشتری را جذب کنند ، اما این کار زمان و پول هنگفتی را از شما میگیرد.

علاوه بر ان معمولا در آموزشگاه مخاطبان با رده سنی پایین تمایل چندانی به خواندن روزنامه و تراکت نشان نمیدهند، اما انها همیشه گوشی خود را چک کرده و از پیامک های شما اگاه میشوند.

یکی از مشاغلی که می تواند از طریق پنل اس ام اس تحولات زیادی در بازار کار خود ایجاد کند آموزشگاه زبان است و ما در این مقاله  قصد داریم شما را با فواید استفاده از پنل اس ام اس بیشتر اشنا کنیم و راه های تبلیغات موثر تر را به شما اموزش دهیم.

صرفه جویی در هزینه و سرعت بالا

یکی از فواید استفاده از پنل اس ام اس هزینه کم با بازدهی بالا میباشد و ارسال پیامک یکی از روش های تبلیغات و ارتباط با مشتری است .
همچنین در مقایسع با سایر روش های تبلیغات ارسال پیامک و جذب مشتری از سرعت بسیار بالایی برخوردار است که به شما این امکان را میدهد پیامک های خود را با کمترین هزینه و در زمان بسیار کم به هزاران نفر بفرستید.

صرفه جویی و کم کردن هزینه های تبلیغات با سامانه پیامک نوران اس ام اس

جنسیت و سن

شما میتوانید از طریق استفاده از پنل اس ام اس مخاطبان مد نظر خود را انتخاب کرده و تنها برای انها پیامک ارسال کنید  به عنوان مثال : شما میخواهید فقط برای دانش اموزان دختر در لول های پایین پیامک های اموزشی ارسال کنید و در نظر سنجی انها را شرکت دهید این کار را میتوانید با پنل اس ام اس به راحتی و در زمان بسیار کم انجام دهید.

ادامه مطلب
 مناسب ترین سامانه ارسال SMS

ارسال براساس جنسیت سامانه پیامکی نوران اس ام اس

محل سکونت

یکی از مواردی که میتواند حاعز اهمیت باشد این است که معمولا افرادی به دلیل شرایط مختلف و حمل نقل اسان تر آموزشگاه هایی را که به محل سکونت خود نزدیک تراست را انتخاب میکنند و ممکن از افرادی که به آموزشگاه شما می ایند، به مراتب بیشتر از افرادی باشد که محل سکونت انها از آموزشگاه شما دور است پس شما میتوانید با استفاده از ۵ رقم  اول کد پستی و ارسال پیامک کوتاه افرادی که نزدیک شما هستند را مورد توجه خود قرار دهید .

ارسال پیامک های مختلف

شما میتوانید با استفاده از ارسال پیامک های مختلف مانند پیامک تبریک تولد ، مناسب های مختلف ، طریقه اموزش صحیح و نکاتی برای چگونه یادگیری زبان آموزشگاه خود را متمایز از سایر آموزشگاه ها قرار دهید و در مرکز توجهات قرار گیرید همچنین میتوانید با ارسال پیامک و یاداوری برای پرداخت هزینه های مخاطب اقدام کنید.

ازمون ها و نتایج

بسیاری از مشتریان شما به دلایل حجم بسیار بالای درس و کار خود ممکن است زمان برگزاری  ازمون های خود را فراموش کنند، شما میتوانید با ارسال پیامک کوتاه انها را از تاریخ و ساعت امتحان آموزشگاه مطلع کنید همچنین برخی افراد برای گرفتن نتایج خود از امدن به آموزشگاه امتناع میکنند و به مشکلات زیادی برخورد میکنند  انها مجبورند تماس بگیرند و این کار زمان زیادی را از شما میگیرد چون نمیتوانید پاسخگوی حجم زیادی از دانش اموزان شوید اما با استفاده از پنل اس ام اس شما میتوانید انها را از نتایج خود اگاه سازید و در وقت و زمان خود هم صرفه جویی کنید.

ادامه مطلب
سامانه پیامکی چیست؟

خط خدماتی چیست؟

ممکن است کاربران شما به علت کلافگی از ارسال تبلیغات زیاد به تلفن های همراه خود. خود را از لیست تبلیغات حذف کرده تا دیگر برای انها هیچگونه پیام تبلیغاتی فرستاده نشود اما شما میتوانید با استفاده از خط خدمات به انها اطلاع رسانی کنید و مطمعن شوید پیام شما به دست انها میرسد. با استفاده از پنل اس ام اس نوران شما میتوانید از خط خدمات اشتراکی بهرمند شوید و بدون پرداخت هزینه اضافه پیامک خود را حتی به کسانی که لیست تبلیغات را بلاک کرده اند بفرستید.

 

 

نوران اس ام اس اقتصادی ترین و کامل ترین پنل اس ام اس برای  مجموعه شما با پشتیبانی کامل و ویدیو های اموزشی  ارائه می دهد. شما میتوانید از طریق تماس با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۳۱۳۶  یا از طریق واتساپ به شماره ۰۹۱۰۶۹۹۹۹۷۸ سوالات خود را درباره سامانه پیامکی از کارشناسان ما بپرسید…

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.