پنل اس ام اس آزمایشگاه چیست و چرا اهمیت دارد؟

پنل اس ام اس آزمایشگاه

پنل اس ام اس آزمایشگاه چیست و چرا اهمیت دارد؟

پنل اس ام اس در حال تبدیل شدن به پدیده ای ضروری برای همه ی انواع کسب و کار ها است. اما این بار به بررسی پنل اس ام اس آزمایشگاه می پردازیم. پنل پیامکی را می توان ابزار اتوماتیک و قدرتمندی در مدیریت کاربران در هر نوع شغلی دانست. کاربران شما نیاز به اطلاع رسانی در حوزه های مختلف دارند. به وسیله ی ابزاری مانند یک پنل پیامکی هوشمند می توانید تمام دردسر های تماس تلفنی را از بین ببرید. اما آیا مکانی مانند آزمایشگاه هم نیاز به یک پنل اس ام اسی دارد؟ کاربرد دقیق این سامانه برای آزمایشگاه چیست و چرا شدیدا بر وجود آن تاکید داریم؟
اطلاع رسانی به مخاطبان بی شمار و مختلفی که یک آزمایشگاه با آن ها روبرو است عملی دشوار است. این که روزانه با کاربران به صورت تلفنی در تماس باشیم و اطلاعات لازم را به همه ی آن ها بدهیم بسیار مشقت بار است. ابزار های نوین سبب شده اند چنین فرآیندی به شیوه ای ساده تر هم قابل انجام باشد. یکی از بهترین ابزار اطلاع رسانی در حجمی گسترده و به صورتی ارزان و به صرفه سامانه پیامکی است. سامانه پیامکی آزمایشگاه امروزه تبدیل به خریدی متداول در میان کسب و کار های گوناگون شده است. تا انتهای این مقاله با ما در نوران اس ام اس همراه باشید. در این مقاله قصد داریم پنل پیامکی آزمایشگاه را بررسی کنیم.

آیا آزمایشگاه ها نیاز به پنل پیامک انبوه دارند؟

چنین مکانی روزانه با کاربران تازه و مراجعان چند باره روبرو است. ممکن است روزانه بیش از ۱۰۰ نفر به یک آزمایشگاه مراجعه کنند. بنابراین فرآیند اطلاع رسانی به آن ها در خصوص مراجعه ی بعدی بسیار وقت گیر است. فرض کنید که با تمامی افرادی که امروز نوبت دریافت پاسخ آزمایش آن ها است تماس بگیرید و نوبت آن ها را به یک روز عقب بیاندازید. حتی تصور این که با تعداد زیادی از افراد تماس بگیرید هم عذاب آور است. حال آنکه بسیاری ممکن است به تلفن پاسخ ندهند. شما به راحتی با آماده کردن یک متن پیش فرض می توانید این تغییر تاریخ را به همه ی آن ها اطلاع دهید. کاربرد های بسیاری می توان برای سامانه پیامکی در یک آزمایشگاه در نظر گرفت. این سامانه از اتلاف وقت، هزینه و انرژی بی شماری جلوگیری می کند. هزینه ی تماس تلفنی، انرژی تماس و پاسخ دادن به افراد و وقت مورد نیاز را در نظر بگیرید. انرژی مورد نیاز برای انجام روزانه ی چنین فعالیت هایی با استفاده از پنل پیامکی به حداقل کاهش می یابد.

کاربرد پنل اس ام اس آزمایشگاه

مهم ترین دلیلی که توصیه به وجود سامانه پیامکی انبوه در مراکز درمانی مانند آزمایشگاه می کند ارتباط است. ارتباطی موثر، نزدیک و در دسترس که بسیار به صرفه و ارزان است.

 • مدیریت کارمندان و اطلاع رسانی به آن ها
 • نوبت دهی به بیماران
 • لغو نوبت ها
 • مستند سازی اطلاعات
 • ارسال آدرس و شماره تلفن
 • مدیریت بیماران و ارسال زمان مراجعه ی دوم
 • ارسال پاسخ برخی آزمایشات
 • ارسال اطلاعات مورد نیاز جهت ارائه
 • ارسال زمان مراجعه برای دریافت پاسخ آزمایش
 • نظرسنجی از بیماران
 • ارسال تخفیفات و متن های جذب مخاطب
 • ارسال اقدامات آزمایشگاه در خصوص ارائه ی خدمات بهتر
 • ارسال روز های تعطیل
 • ارسال متن هایی که گویای به تعویق افتادن زمان مراجعه هستند
 • یادآوری مراحل بعدی آزمایش
 • و بسیاری دیگر….

مراکز درمانی، در تعامل با کاربران با پنل پیامکی

اگر مدیریت یک مرکز درمانی مانند آزمایشگاه را در دست دارید پس با مردم در اقشار مختلف در ارتبط هستید. حفظ تعامل با همه ی این افراد به وسیله ی ارتباط تلفنی و مراجعه ی دائمی بسیار وقت گیر است. برای کاهش این تماس ها و مراجعاتی که سبب شلوغی آزمایشگاه و هزینه های بیشتر خواهند بود بهتر است از یک سامانه ی ارتباطی استفاده کنید. در دسترس ترین نوع این ارتباط که برای هر نوع قشر و هر سنی مناسب است استفاده از اس ام اس است. ارسال اس ام اس با هزینه های بسیار مناسب و ارزان به نسبت هر نوع ارتباطی آن را در اولویت قرار داده است. به این شکل است که رضایت کاربران نیز افزایش خواهد یافت و همه چیز به صورت مستند ثبت خواهد شد. به علاوه میتوانید مدام از آن ها جویای نظراتشان شوید و خدمات را ارزیابی کنید.

چرا پنل پیامکی؟

 1. قابلیت ارسال هوشمند بر اساس تفکیک های ویژه
 2. قابلیت ارسال هدفمند
 3. ارسال متون در اندازه های بسیار زیاد
 4. هزینه ی بسیار مناسب
 5. شیوه ی مدرن ارتباطات
 6. ارسال نقشه برای مخاطبان
 7. ارسال پیامک صوتی
 8. ارسال پیامک انبوه
 9. ارسال پیامک اختصاصی
 10. تفکیک منطقه، جنسیت، سن، اصناف و…
 11. قابلیت دسترسی به بانک شماره تلفن
 12. قابلیت ارسال پیامک جهت جذب مشتری

پنل پیامکی، کاربرد آسان و دسترسی عالی

این سامانه نیاز به هیچ گونه تجهیزات و دانش تکنولوژیک ندارد. اگر به مرورگر و اینترنت دسترسی دارید به راحتی ثبت نام و شروع به فعالیت می کنید. سیستم بسیار ساده و دسترسی در شرایط و مکان های مختلف سبب شده این ابزار برای هر نوع شغلی یک عامل تبلیغاتی قدرتمند باشد. ابزاری برای ارتباط جمعی و حرفه ای که تعاملی مناسب را میان کاربران و صاحبان مشاغل در محیطی حرفه ای ایجاد نموده است. کاربران خود را به راحتی و با ارسال یک پیامک از آخرین تغییرات مطلع سازید.

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.