جدیدترین روش های بازاریابی پیامکی در دنیای نوین

جدیدترین روش های بازاریابی پیامکی در دنیای نوین

آشنایی با جدیدترین روش های بازاریابی نوین پیامکی

یکی از ابزار های مطرح در حوزه بازاریابی نوین، بازاریابی پیامکی و اس ام اس مارکتینگ است. در دنیای مدرن، شیوه ی ارتباطات و تبلیغات متفاوت از شیوه های کلاسیک هستند. حتما به خاطر دارید تبلیغات کاغذی از جمله کارت، بروشور و کاتالوگ هایی را که تا چند سال گذشته بخش عمده ی تبلیغات را تشکیل می دانند. امروز اما اصول تبلیغات بر کاهش هزینه ها در بازار های سرد تاکید دارند. جدید ترین روش های بازاریابی پیامکی در دنیای نوین امروز، بر ارتباط موثر، مداوم و گیرا تاکید دارند. استفاده از راه های بسیاری که سبب جذب مخاطبان می شوند، سبب خلق شیوه های نوینی در این راسته گشته اند.(جدیدترین روش های بازاریابی پیامکی در دنیای نوین)

بازاریابی پیامکی، از ساده ترین راه های ارتباط گسترده و بدون محدودیت با مخاطب است. مهم ترین دست آورد استفاده از این روش، تعامل مناسب و ایده آلی است که بین شما و مشتریان احتمالی پیش می آید. هم چنین بهترین دلیلی که ما را مجاب به استفاده از این شیوه ی بازاریابی مدرن می کند، اطلاع رسانی به مخاطب از طریق ارسال پیامک انبوه است. در این مقاله سعی داریم جدید ترین روش های اس ام اس مارکتینگ در در دنیای مدرن را بررسی کنیم. با ما در نوران اس ام اس همراه باشید.

چرا بازاریابی پیامکی را پیشنهاد می کنیم؟

 • تعامل با مخاطبان از طریق اس ام اس مارکتینگ، شیوه ای موثر است
 • ارتباط مستمر و ایجاد روابط سازگار با مخاطبان، مشتریان و مشتریان احتمالی
 • یکی از مهم ترین دست آورد های بازاریابی پیامکی برای شما برندینگ است
 • عدم محدودیت در بازاریابی و امکان گسترش کسب و کار به نقاط متعدد
 • عدم محدودیت در زمان ارسال پیامک
 • بدون محدودیت و با نرخ ایده آل به بازاریابی بپردازید
 • سهولت در فعالیت با پنل های پیامکی و عدم نیاز به دانش و اطلاعات ویژه
 • بازاریابی پیامکی یکی راهکار های ایده آل برای تبلیغات گسترده است
 • به راحتی با پنل پیامک انبوه فروش خود را افزایش دهید

چگونه بازاریابی پیامکی کنیم؟

آمار بازخورد های مثبت و افزایش فروش پس از انجام این نوع بازاریابی به گونه ای است که ما را مجاب به استفاده از پنل پیامک می کند. آمار هایی که نشان داده اند مخاطبان از طریق پیامک های تبلیغاتی با کسب و کار های تازه آشنا شده اند. مهم ترین گزینه استفاده از متن جذاب است. متنی که مخاطب را برای چند ثانیه مات و مبهوت سازد. این متن باید در جمله ای کوتاه، همه ی اطلاعات مورد نیاز مخاطب را به او بدهد. هر آن چیزی که سبب شود تا مخاطب پیامک را به طور کامل مطالعه کند را باید در چند جمله ی تاثیر گذار قرار داد. استفاده از شیوه های نوین می تواند در بهبود روند بازاریابی پیامکی به شما یاری رساند.

 1. مخاطب را جذب کنید، ایده ای که همیشه کارساز است

به این جمله دقیت کنید:«همین حالا ۵۰ درصد تخفیف بگیر!». مطمئنا این جمله میزان بالایی از گنگی را در خود دارد. اما تخفیف ۵۰ درصدی به میزانی جذابیت دارد که مخاطب باقی متن را هم مطالعه کند. در ادامه شما به نوع کالا یا خدمات اشاره می کنید و لینک های مورد نیاز را در اختیار مخاطب قرار می دهید. فرض کنید کالای مورد نظر بلیط تاتر یا کنسرت باشد که مخاطبان بسیاری دارد. بنابراین با استفاده از تبلیغ گسترده در کوتاه ترین زمان می توان بلیط های باقی مانده را هم به فروش رساند. به همین آسانی در بازاریابی پیامکی و اطلاع رسانی به مخاطب سبب افزایش فروش شما خواهد شد. درباره اس ام اس مایرکتینگ بیشتر بدانید.

 1. تبلیغات هدفمند، راز استفاده از اس ام اس مارکتینگ

اگر با همان مثال بالا ادامه دهیم بسیار راحت خواهد بود که تبلیغات هدفمند را توضیح دهیم. پنل های پیامکی دارای مزایا و قابلیت هایی برای ایجاد سهولت در تبلیغات و افزایش راندمان آن دارند. برای نمونه تفکیک مخاطبان یکی از مهم ترین شیوه های انجام تبلیغات هدفمند است. فرض کنید همان بلیط متعلق به اجرای نمایشی در یک تالار در شهر شیراز باشد، در این صورت آیا تبلیغات در سطح کشور و مثلا شهر اصفحان موثر است؟

آیا برای نمایش امشب یا فردا شب می توان افرادی را از شهر های دور تر جذب نمود؟ بهتر است با استفاده از تفکیک های پنل پیامکی محدوده جغرافیایی را محدود کنیم. در این صورت در هزینه ها صرفه جویی می شود. شما می توانید با انتخاب محدوده جغرافیایی، حدد سنی، صنف، نوع اپراتور و..یک شیوه ی موثر را به کار گیرید.

 1. یک تعامل موثر با استفاده از راه های ارتباطی

بهتر است تا دست مخاطب را در پوست گردو قرار ندهید و راه های ارتباطی مناسب را در اختیارش قرار دهید. اگر تبلیغ بازار آنلاین خود را برای مخاطب فرستاده اید بهتر است لینک صفحه وب مورد نظر را هم در پیام قرار دهید. آسان نمودن راه رسیدن برای مخاطب می تواند تاثیر گذار باشد. بنابراین به طور کامل شماره پشتیبانی، آدرس شبکه اجتماعی و یا هر چیزی که نسبت به پیامک تبلیغاتی مورد نیاز است را برای او ارسال کنید.

 

نوران اس ام اس

با خرید پنل پیامکی منحصر نوران اس ام اس، از مشاوره ی تخصصی تبلیغات و خدمات ویژه برخوردار شوید. برترین قابلیت ها و بالاترین سرعت ارسال پیامک را می توانید در این پنل پیامکی تجربه کنید. برای دریافت اطلاعات با ما در تماس باشید.(جدیدترین روش های بازاریابی پیامکی در دنیای نوین)

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.