پنل اس ام اس برای استارت آپ ها

پنل پیامک استارتاپ

پنل اس ام اس برای استارت آپ ها

برای موفقیت در کسب و کار های نو باید راهکار های نو را پیش رو گیرید و تبلیغات نوین را سرلوحه قرار دهید. پنل اس ام اسی، روشی مدرن و هوشمند است که با استفاده از پارامتر ها و قابلیت های بسیاری که دارد می تواند مبدل به یک سکوی پرتاب باشد. هم چنین روشی جذاب برای برند سازی و افزایش محبوبیت برند نیز محسوب می شود. پنل اس ام اس برای استارت آپ هایی که بر پایه ی ارتباط با مخاطب بنا شده اند، راه حلی نو برای افزایش تعاملی سازگار و موثر است. طراحی و اجرای یک استارت آپ به معنای آن است که ایده ها شکل واقعیت به خود گرفته اند.(پنل پیامک استارتاپ)

در جهان امروز که مغز انسان ها سرشار از ایده های نو و افکار تازه است، نیاز ها نیز تغییر شکل داده اند. تبلیغات در جهان امروز کمی دشوار تر است. چرا که مخاطب با تمامی ترفند ها و تکنیک های موجود آشنا شده است. اما آنچه می تواند مخاطب را مجذوب نماید قطعا یک ایده ی تازه است. پنل اس ام اسی برای استارت آپ می تواند همان راه حل تازه ای باشد که به شکلی بسیار ساده و فارغ از تمام پیچیدگی ها، شما را به مخاطب ارتباط می دهد. البته این راه حل ارزان و کم هزینه ای هم محسوب می شود. در این مقاله سعی داریم به بررسی پنل پیامک برای استارت آپ ها بپردازیم، با ما در نوران اس ام اس همراه باشید.

پنل پیامکی، راه حلی نو برای برندسازی استارت آپ ها

رواج دادن نام یک برند در ذهن هایی که هزاران نام تجاری را در خود گنجاده است چندان راحت نیست. اما دقیقا همین مشقت است که یک برند را محبوب می سازد. برند هایی که امروز تاسیس می شوند دیگر مشکلات دهه های گذشته را ندارند. شاید در ۸ دهه ی گذشته اگر استارت آپی در ایتالیا شروع به فعالیت می کرد، به سختی و پس از سالها راهی به آمریکا باز می نمود. اما امروز تبلیغات به شیوه های نوین این سختی و زمان های طولانی را حل نموده اند. استفاده از تبلیغات مدرنی مانند پنل پیامک استارتاپ آپ هایی که امروز خلق شده اند روشی کاملا عقلانی است. درباره بازاریابی پیامکی بیشتر بدانید.

این روش آسان و کم هزینه بدون نیاز به نیروی انسانی با دانش خاص و تجربه ی عجیب و غریب می تواند فعال باشد. استفاده از پنل پیامکی شما را با آن دسته از مخاطبانی پیوند می دهد که به دستگاه های هوشمند علاقه ی چندانی ندارند. و یا افرادی که زمان بسیار کمی را در اینترنت می گذرانند هم حائز اهمیت هستند. استفاده از هر شیوه ای که تعاملی نزدیک و دوستانه با مخاطب را سبب شود پایدار و مناسب خواهد بود.

چرا باید برای هر استارت آپ یک پنل اس ام اس تهیه کنیم؟

 • قابلیت ایجاد لیست شماره های تماس و باشگاه مخاطبان و مشتریان
 • پنل پیامکی قابل اتصال به وب سایت و سیستم های هوشمند است
 • دسترسی به مخاطبانی که از راه اینترنتی به آن ها دسترسی نداریم
 • سامانه های پیامکی با انواع افزونه های وب سایت سازگار هستند
 • می توانید با خرید خط خدماتی از پنل پیامکی با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید
 • روشی ارزان با سهولتی انکار نشدنی
 • برندسازی و افزایش اطلاعات مخاطب درباره ی برند
 • ارتباط با مخاطبان بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی
 • ارسال پیامک هایی که محتوای آموزشی دارند و جذب مخاطب به کمک ارسال لینک
 • ارسال هدیه های تبلیغاتی برای مخاطبان

مهم ترین مزایای پنل پیامکی برای استارت آپ چیست؟

 1. ارتباط موثر با مخاطب

برای نمونه فرض کنید مخاطب شما یک تلفن همراه سفارش داده است. پس از واریز آنلاین به سرعت با یک پیامک از خرید او تشکر میکنید. برای نمونه پیامکی حاوی این متن را برای او ارسال می کنید. «آیدای عزیز با تشکر از خرید شما، طی زمان مشخص شده بسته به دست شما خواهد رسید و اینگونه نزد مخاطب اعتبار خواهید یافت و علاوه بر این او را از بسیاری از اتفاقات به این روش ساده و سریع مطلع می سازید. برای نمونه تازه ترین اجناس و رخ داد ها یا جشنواره های تخفیف را برای او ارسال می کنید. پنل پیامک استارتاپ

 1. ارسال پیامک با استفاده از فیلتر

فرض کنید خدمات شما محدودیت هایی در جامعه دارد. برای نمونه مخصوص آقایان است یا در شهر خاصی به مخاطب ارائه می شود. شما می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را به منظور مشتری یابی با اعمال فیلتر ارسال کنید. برای نمونه فیلتر سن، جنسیت، محدوده جغرافیایی، مشاغل و اصناف، اپراتور و….

 1. دسترسی به بانک شماره تلفن

با خرید پنل پیامک برای استارت آپ خود به راحتی به بانک های شماره تلفن دسترسی خواهید داشت. به این طریق می توانید تبلیغات هدفمند خود را به ساده ترین و جذاب ترین شکل ممکن انجام دهید. هم چنین می توانید اپراتور تلفن همراه خاصی را انتخاب کنید.

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.