ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس مناطق شهری

ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس مناطق شهری

ارسال پیامک تبلیغاتی برای مناطق شهری و کشوری

بازاریابی مدرن، بر روی تبلیغات هدفمند و متوالی تمرکز بسیاری دارد. اگر فعالیت اقتصادی خود را محدود به مشتریان روزانه نموده اید، باید بدانید که تکنولوژی نوین امکان فعالیت بدون محدودیت جغرافیایی را فراهم نموده است. یکی از ساده ترین ابزار های تبلیغات آنلاین و بازاریابی نوین، پنل پیامکی است. ارسال پیامک های تبلیغاتی بر اساس مناطق شهری(تبلیغات شهری) و بدون محدودیت های جغرافیایی در گسترش کسب و کارتان به شما کمک خواهد نمود. قابلیت های مختلفی که پنل پیامکی در اختیار شما قرار می دهد، سبب می شوند تا از تمام ظرفیت های ممکن بهره ببرید.(ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس مناطق شهری)

ظرفیت هایی که پیش از این امکان استفاده از آن ها را ممکن نمی دانستید. برای نمونه فعالیت در شهر های دیگر بدون آن که نیاز به حضور در آن ها را داشته باشید یا فعالیت ویژه در شهر خودتان، با استفاده از بازاریابی مدرن و ابزار مدرنی مانند پنل پیامکی به راحتی امکان پذیر خواهد شد. ارسال پیامک بر اساس موقعیت جغرافیایی به معنای فعالیت آنلاین و مشتری یابی با استفاده از تکنولوژی آنلاین خواهد بود. در ادامه ی این مقاله با ما در نوران اس ام اس همراه باشید تا به بازاریابی نوین و تبلیغات پیامکی بر اساس مناطق شهری بپردازیم.

پیامک های اختصاصی برای مناطق شهری

پنل پیامکی قابلیت های بسیاری برای دیده شدن تبلیغات شما و توسعه روند فعالیت فروش شما دارد. یکی از مهم ترین ویژگی های سامانه پنل پیامکی، ارسال پیامک های اختصاصی به یک منطقه(تبلیغات شهری) مشخص شده است. بر این اساس شما پس از تنظیم متن پیامک و انتخاب زمان ارسال آن ها، می توانید این پیامک را تنها به افراد ساکن در یک منطقه محدود و معین ارسال کنید. برای نمونه فرض کنید به تازگی مجموعه ورزشی و یا فرهمگی وهنری را در یک شهر افتتاح نموده اند. با استفاده از این نوع بازاریابی پیامکی، نیازی نیست هزاران اس ام اس ارسال کنید و اصلا هم هدفمند نباشد.

شما می توانید با انتخاب شهر، ناحیه و منطقه ی مورد نظر خود، تنها به افرادی که امکان دارد از مجموعه دیدن کنند پیامک دهید. بدون آن که این قابلیت را استفاده کنید، ممکن است بخش زیادی از پیامک شما به شماره تلفن هایی ارسال شوند که ارتباطی با شهر شما ندارند و بنابراین این پیامک به هدر خواهد رفت. با توجه به این که هر پیامک هزینه ای را در پی دارد، بهتر است کاملا هدفمند ارسال شود. به این صورت افرادی که آن ها هم بر اساس پارامتر های دیگر فیلتر شده اند پیامکی مناسب را دریافت خواهند نمود.

پایامتر های تفکیک کدامند؟

 • تفکیک افراد بر اساس منطقه جغرافیایی
 • تفکیک افراد بر اساس سن
 • تفکیک بر اساس جنسیت
 • تفکیک براساس صنف و شغل
 • تفکیک بر اساس اطلاعات ویژه
 • تفکیک بر اساس محدوده زندگی
 • تفکیک بر اساس نوع اپراتور تلفن همراه
 • تفکیک بر اساس شماره تلفن
 • و…

بسیاری پارامتر های دیگر وجود دارند که با انتخاب گزینه ی مناسب، می توانید محدوده را کوچک تر کنید. این نوع تبلیغات پیامکی را تبلیغات هدفمند می نامیم. چرا که برای افرادی برنامه ریزی شده اند که به احتمال بالایی مشتری و مخاطب شما خواهندبود. زیرا آن ها در همان منطقه زندگی می کنند، سن آن ها متناسب با نوع فعالیت شما است و اگر فعالیت شما مخصوص بانوان یا آقایان باشد تنها آن ها پیامک را دریافت می کنند. در مورد تبلیغات شورای شهر بیشتر بدانید.

چرا پیامک های اختصاصی برای هر منطقه ارسال کنیم؟

 1. مخاطبان واقعی خو را پیدا می کنید.
 2. جذب افرای که از نظر موقعیتی بسیار نزدیک به شما هستند.
 3. کاهش محدوده و تبلیغات هدفمند سبب افزایش راندمان کاری خواهد شد.
 4. صرفه جویی در هزینه ی ارسال پیامک تبلیغات شهری.
 5. نتیجه گیری بهتر.

از چه راه هایی می توان تبلیغات هدفمند بر اساس موقعیت شهری نمود؟

 • ارسال پیامک بر اساس کد پستی
 • ارسا پیامک بر اساس پیش شماره
 • ارسال پیامک بر اساس نقشه
 • ارسال پیامک از طریق دکل bts

نوران اس ام اس، راهنمای تبلیغات مدرن

استراتژی تبلیغات برای هر برند و کسب و کاری متفاوت خواهد بود. این نوع تبلیغات باید با توجه به نیاز های شما و کسب و کارتان اجرا شود. ما در نوران اس ام اس، آماده ی ارائه ی خدمات جامع در حوزه تبلیغات با استفاده از سامانه پیامکی به شما عزیزان هستیم. همچنین پشتیبانی های ۲۴ ساعته و ارائه آموزش و اطلاعات مورد نیاز، برای ایجاد سهولت نیز انجام خواهند شد. شما عزیزان می توانید برای دریافت برترین پنل پیامکی با قابلیت های متنوع و ویژگی های استثنائی با نوران اس ام اس در تماس باشید.(ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس مناطق شهری)

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.