ارسال پیامک بدون شماره

ارسال پیامک بدون شماره

آیا ارسال پیامک بدون شماره امکان پذیر است؟

ابزار های نوین برای ارتباط با مخاطب و تعامل بدون محدودیت طراحی شده اند تا پارامتر هایی برای تبلیغات گسترده باشند. استفاده از پنل پیامکی یکی از شیوه های بسیار گسترش یافته با قابلیت های بسیار است که می تواند امکان ارسال پیامک های انبوه بدون محدودیت در تعداد را فراهم نماید. بسیاری از پیامک هایی که اغلب هم به جهت اطلاع رسانی برای شما ارسال شده اند بدون شماره ی تلفن همراه ارسال شده اند. برای نمونه از سوی سازمان بهداشت یا وزارت راه به جهت اطلاع رسانی عمومی و یا تبریکات عمومی از این شیوه استفاده می شود. امکان ارسال پیامک بدون شماره تلفن وجود دارد.

در واقع هم افراد و کسب و کار ها و هم سازمان ها و کمپانی می توانند از این امکان استفاده کنند. شاید بهتر باشد بگوئیم این شیوه به عنوان ارسال پیامک به عنوان ناشناس استفاده می شود. چرا که از خط تلفن استفاده نمی شود. بنابراین اگر می پرسید که آیا ارسال پیامک بدون شماره امکان پذیر هست یا نه؟ تا انتهای این مقاله همراه باشید. در این مقاله در نوران اس ام اس سعی داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.

ارسال پیامک بدون شماره تلفن

مهم ترین دلیل استفاده از این سیستم این است که اگر چندین اپراتور و بازاریاب در یک کمپانی در حال ارسال پیامک های گوناگون هستند، همگی با یک نام مشترک این کار را انجام دهند. برای نمونه یک برند واحد وجود دارد که چندید شخص در آن در حال بازاریابی پیامکی هستند. بهتر است برای آن که با استفاده از شماره تماس های گوناگون مخاطب را سردرگم کنید، از یک نام استفاده کنید و بدون خط تلفن همراه به ارسال پیامک بپردازید. هم چنین دیگر مزیت این سامانه برای افرادی است که می خواهند با نام شخصی خود برای مخاطبان پیامک ارسال کنند.

برای نمونه پیامکی با نام جناب آقای دکتر … برای شما آمده است که بدون خط تلفن همراه است. این سامانه بیش ترین کاربرد را در سازمان های دولتی دارد تا با نام مستقیم سازمان با مخاطبان در ارتباط باشند. این ارتباط می تواند به طور مداوم با همین نام صورت پذیرد. اما اعتبار پیامک برای مخاطب اثبات به اثبات نمی رسد. استفاده از این روش نیاز به دلایل خاص دارد. در حالت عادی برای بازاریابی پیامکی این شیوه را پیشنهاد نمی کنیم.

اطلاع سانی های یک باره و عدم استفاده از شماره تلفن

فرض کنید یک بیانیه و یا اتفاق خاص در حال روی دادن است. برای نمونه ثبت نام برای طرح خاصی که دولت به مدت یک ماه برای مخاطبان گذاشته است. برای این اطلاع رسانی نیازی به خرید شماره تلفن همراه نیست. بدون نیاز به شماره تلفن می توان با استفاده از نام این طرح با مخاطبان در ارتباط بود. زیرا پس از مدتی این نام باطل می شود و معنای دیگری هم ندارد. یا دیگر اتفاقاتی که مدت زمانی بسیار کوتاه اعتبار دارند هم می توانند برای ارتباط با مخاطب و اطلاع رسانی های عمومی از این سامانه استفاده کنند.

باید توجه کنید که تنها در موارد خاص و قابل توجیه باید از این طرح استفاده کنید. در غیر این صورت ارسال پیامک ناشناس سبب جلب نظر مخاطبان شما نخواهد شد. پیشنهاد ما به شرکت های تبلیغاتی و تمامی کسب و کار ها استفاده از یک خط خدماتی برای ارسال پیامک انبوه است.

چگونه می توان بدون استفاده از شماره تلفن پیامک ارسال نمود؟

در واقع این شیوه در سراسر جهان روشی پرطرفدار برای ارتباط یک سویه با مخاطب است. قابلیت هایی چون ارسال در حجم بالا در این شیوه نیز ممکن هستند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت هایی که برای حذف شماره ایجاد شده اند ، به این امر بپردازید. این ارتباط های یک سویه اغلب بسیار کوتاه و تنها یکباره هستند. قابلیت هایی که این وب سایت ها ارائه می دهند بسیار نیستند. برای طراحی یک پل ارتباطی معتبر و موثر که هم جهت تبلیغات و هم تعامل و ارتباط با مخاطب باشد بهترین شیوه، خرید پنل است.

ارتباط با مخاطب به وسیله پنل پیامکی شیوه ای جذاب، ارزان و آسان است. این شیوه نیازی به دانش و ابزار خاصی ندارد. با استفاده از مرورگر و اینترنت می توانید بدون محدودیت و با نام برند خود برای همیشه به تبلیغات بپردازید. استفاده از امکانات گسترده و ارسال هدفمند و مکانیزه از مهم ترین مزایای پنل پیامکی هستند.

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.