ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

ارسال پیام صوتی

ارسال پیام صوتی

ارسال پیام صوتی انبوه به اشکال ویژه ای قابل انجام است که یکی از جذاب ترین شیوه های آن را می توان ضبط صدا دانست. بازاریابی نوین راه کارهای ویژه ای برای ارتباط موثر با مخاطب رابرای کسب و کار های گوناگون فراهم نموده است. تعامل سازگار با مخاطب بهترین راه برای تبلیغات و جذب مخاطب در انبوه تبلیغات امروزه است. ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی نمونه ای از این تبلیغات مدرن است. به این طریق که می توانید مانند ارسال پیامک متنی به صورت انبوه، پیامک صورتی را به صورت انبوه ارسال کنید.

اما چرا ارسال پیام صوتی انبوه در تبلیغات نقش موثری دارد؟ آیا استفاده از این روش می تواند راهی مناسب برای تبلیغات و ارسال اطلاعات برای مخاطبان باشد؟ با توجه به این که بسیاری از شماره تلفن های همراه تبلیغات اس ام اسی را مسدود کرده اند، این شیوه می تواند راهی برای ارسال تبلیغات باشد. ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی مناسب ترین راه است اگر می خواهید ارتباطی دوستانه و صمیمی با مخاطبان خود داشته باشید. به این دلیل که بسیاری از افراد شاید تمایلی به خواندن پیامک نداشته باشند، شنیدن یک تبلیغ صوتی بسیار جذاب است. تا انتهای این مقاله با ما در نوران اس ام اس همراه باشید.

پیام صوتی تبلیغاتی چیست؟

یکی از قابلیت های پنل پیامک انبوه، ضبط صدا و ارسال به مخاطبان است. در این قابلیت شما باید با فرمت wave صدای مورد نظر خود را ضبط کنید. این فایل صدا حاوی محتوایی است که می تواند تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی باشد. در این محتوا شما با مخاطب خود ارتباط برقرار می کنید تا پیام خاصی را به صورت گفتار به او انتقال دهید. این پیام مانند محتوای متنی به شکل انبوه برای مخاطب ارسال می شود. ارسال پیام صوتی به صورت تماس با گیرندگان است.

به این معنا که پس از آپلود نمودن صدای ضبط شده و ارسال برای مخاطبان، پنل اس ام اس به صورت اتوماتیک با آنان تماس تلفنی برقرار می کند. پس از آن که مخاطب به تماس پاسخ دهد، این پیام ضبط شده برای او پخش می شود. ضبط صدا و ارسال پیام صوتی به این شیوه می تواند به صورت نامحدود انجام پذیرد. پنل اس ام اس ۳ بار در طول روز با مخاطبان تماس می گیرد تا نهایتا به تماس پاسخ دهند. به جرات می توان این روش را یکی از بهترین راه های تبلیغات گسترده نامید. برای اطلاعات از ویژگی های پیام صوتی با ما همراه باشید.

چرا ضبط صدا و ارسال پیامک صوتی؟

یکی از بزرگ ترین مزیت های این شیوه از ارتباط با مخاطب را می توان عدم مواجهه با بلک لیست دانست. هم چنین از تکنیک های بازاریابی برقراری ارتباط مستقیم با مخاطب است. این شیوه به شما امکان برقراری ارتباط دوستانه با مخاطب را می دهد. به گونه ای که اطلاعات به صورت واضح و کامل برای او خوانده می شود. میزان اطلاعاتی که می توان به این طریق برای مخاطب ارسال نمود با دقت بیش تر و حجم مناسبی انجام می شود. هم چنین با توجه به بازخورد بالای این شیوه باید آن را راهی بسیار ارزان قیمت دانست.

یک روش بازاریابی و تبلیغات موثر که با توجه به بانک تلفن همراهی که پنل اس ام اس در اختیار شما قرار می دهد گسترده می شود. با توجه به این که پنل پیامکی قابلیت تفکیک مخاطب را دارد شما می توانید این پیام صوتی تبلیغاتی را برای مخاطبانی ارسال کنید که از جامعه ی هدف شما باشند. استفاده از صدا در تبلیغات تاثیری ۴ برابر بیش از دیگر روش ها خواهد داشت.

مهم ترین قابلیت های پیامک صوتی چیست؟

 1. ارسال پیامک صوتی در حجم و زمان بندی مناسب
 2. ارسال پیامک صوتی به صورت اختصاصی و یا گروهی
 3. ارسال پیامک صوتی با تفکیک های منطقه ای، جنسیتی، اصناف و..
 4. ارسال پیامک صوتی در زمان مشخص و تعیین زمان بندی
 5. قابلیت ارسال پیام صوتی بر روی تلفن همراه و یا تلفن های ثابت
 6. اعتبار شما در صورت عدم پاسخ هر مخاطب بازگش داده می شود
 7. سامانه پیامکی قدرتمند پاسخ دهی و گزارش گیری
 8. دسترسی آسان و قابلیت های کامل

مزایای استفاده از پیامک صوتی

 • یادآوری تاریخ های مهم و اطلاع رسانی به مشتریان سابق و مخاطبان
 • تاثیر بر روی مخاطب بیش از روش های تبلیغات متنی
 • تعرفه ی مناسب و امکان بازگشت هزینه
 • مشاهده ی میزان بازخورد
 • ارسال پیامک صوتی با سرعتی مناسب به هزاران شماره همراه
 • می توانید پیامک صوتی را به صورت تکی و یا گروهی ارسال کنید
 • امکان ارسال پیامک صوتی از طریق وب سرویس
 • امکان ارسال پیامک صوتی تا ۶۰ ثانیه

چرا باید با پنل نوران اس ام اس پیامک صوتی ارسال کنیم؟

 1. پشتیبانی تمام وقت با سرعت بالا از پلاگین و افزونه ها
 2. امکان خرید خطوط خدماتی و تبلیغاتی اختصاصی
 3. امکان دریافت مشاوره ی رایگان و راهنمایی جهت بازاریابی اس ام اسی
 4. امکان ارسال پیامک با متد های متفاوت
 5. هزینه ی به صرفه و کاملا اقتصادی
 6. در اختیار داشتن بانک تلفن همراه اپراتور های گوناگون

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.