ارسال پیامک کد هدیه برای مشتریان

کد هدیه و کد تخفیف پیامکی

ارسال کد هدیه و کد تخفیف پیامکی برای کاربران

استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیامک انبوه می تواند تاثیر شگفت انگیزی بر کسب و کار شما داشته باشید. اما پنل پیامکی قابلیت های بیشماری برای بازاریابی و افزایش فروش در اختیار مشتریان قرار داده است. برای نمونه ارسال پیامک کد تخفیف و یا کد هدیه برای مشتریان. این سری از پیامک ها بیش از هر قشر از مخاطبان، ویژه ی مشتریان شما است. مشتریان شما ممکن است سال گذشته و یا ماه گذشته از شما خرید کرده باشند اما شما اطلاعات و لیست شماره تماس آن ها را دارید. با امکانات سامانه پیامک آشنا شوید.

چگونه می توانید دوباره آن ها را تشویق به انجام خرید کنید؟ همه چیز بستگی به خلاقیت شما دارد. بهترین راه، ارسال پیامک انبوه با محتوای کد تخفیف و کد هدیه برای مشتری است. اینگونه دوباره او را به چرخه ی خرید باز می گردانید. در این مقاله سعی داریم نحوه ی ارسال پیامک کد تخفیف و کد هدیه را برای مشتریان آموزش دهیم.

هم چنین دلایل اهمیت این کار را مرور خواهیم نمود. مهم ترین نکته این است که در زمان بندی مناسب و با محتوایی مسحور کننده به سراغ مشتریان خود بروید. این تکنیک جذاب برای افزایش میزان فروش و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی کاربرد بسیاری دارد. تا انتهای این مقاله با ما در نوران اس ام اس همراه باشید.(کد هدیه و کد تخفیف پیامکی)

 

پیامک تخفیف دار ارسال کنید تا شگفت زده شوید!

برخی از انواع پیامک هایی که می توانید برای مشتریان خود ارسال کنید به شرح زیر هستند:

 • ارسال پیامک کد تخفیف برای خرید آنلاین محصولات
 • ارسال پیامک کد تخفیف برای شرکت در جشنواره های فصلی
 • ارسال پیامک کد هدیه برای انجام نخستین خرید
 • ارسال کد تخفیف برای محصولی که پیش از این هم خریداری شده است
 • ارسال کد هدیه برای شرکت در قرعه کشی

هم چنین برای ارسال پیامک هایی مبنی بر ارسال کد عضویت، شناسه و کد ثبت نام هم می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

 

ارسال کد تخفیف و کد هدیه پیامکی به روش اتوماتیک!

شما با در دست داشتن لیست باشگاه مشتریان به راحتی می توانید حتی برای کسانی که تبلیغات را مسدود کرده اند پیامک ارسال کنید. به این شیوه که با ورود به پنل اس ام اس خود و مراجعه به بخش ارسال پیامک و سپس ارسال پیامک از طریق دفترچه تلفن اقدام به این کار کنید. هم چنین ممکن است شماره تلفن مشتریان شما در قالب فایل اکسل باشد که باید ارسال پیامک از طریق فایل اکسل و سپس آپلود نمودن فایل را انتخاب کنید. شما با استفاده از این روش می توانید برای مشتریان خود متن مورد نظر را نوشته و هدیه ی خود را ارسال کنید.

ارسال پیامک کد تخفیف و کد هدیه به روش دستی!

در این روش کافی است وارد پنل پیامکی شده و به بخش ارسال پیامک بروید. در بخش امکانات پیشرفته فایل اکسل حاوی شماره تلفن مخاطبان را آپلود کنید و متن را آماده کنید. سپس پیامکی حاوی چنین متنی برای مخاطب ارسال می شود که برای دریافت کد تخفیف عددی را به شماره ی پیش فرض ارسال کنند. در این صورت پنل پیامکی برای مخاطبانی که این عدد را ارسال نموده اند کد تخفیف اختصاصی را ارسال می کند.

تعریف کلمه ی کلیدی برای ارسال پیامک تخفیف!

در این مورد پنل از شما می خواهد تا یک کلمه ی کلیدی را برای او تعریف کنید. این کلمه ی کلیدی در واقع همان کلمه یا عددی است که مخاطب در صورت دلخواه ارسال می کند تا کد تخفیف را دریافت کند. برای مثال این کلمه ی کلیدی می تواند فوتبال باشد. برای مخاطبان خود نوشته اید که اگر تمایل به دریافت کد تخفیف برای خرید لباس ورزشی از فروشگاه شما را دارند کلمه ی فوتبال را به شماره ای ارسال کنند. و در ادامه پنل برای او کد تخفیف را ارسال می کند. نمونه ای از کد های تخفیف هم شامل؛۱۴۰۱، off، bahar میشوند.

پیامک حاوی کد تخفیف به دست مشتری نمی رسد؟

ممکن است بعضی از مخاطبان شما پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده باشند و نتوانند به سرشماره ای که از او خواسته اید کلمه ی کلیدی را ارسال کنند. به منظور حل این مشکل شما می توانید خط خدماتی مختص به خود را از پنل خریداری کنید. در این صورت شما می توانید به تمامی خطوط مشتریان پیامک ارسال کنید.

روش های ارسال پیامک کد هدیه و کد تخفیف:

 1. بهترین راه ارسال کد تخفیف به مناسبت های گوناگون است، برای نمونه عید نوروز
 2. ارسال پیامک انبوه بر اساس کد پستی
 3. ارسال پیامک انبوه حاوی کد تخفیف بر اساس لوکیشن
 4. ارسال پیامک حاوی کد تخفیف به لیست مشتریان سابق
 5. ارسال پیامک حاوی کد تخفیف به منظور بازاریابی و یافتن مشتریان تازه
 6. ارسال پیامک حاوی کد تخفیف به مناسب روز تولد افراد

نمونه ی پیامک حاوی کد تخفیف:

دنیا راد عزیز،

شرکت سینا دکور ضمن تبریک تولد شما کد تخفیف ۳۰ درصد جهت خرید انواع مبلمان را برای شما ارسال نموده است.

سالی خوش را برای شما آرزومندیم.

نوران اس ام اس

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.