پرداخت اقساط با ارسال پیامک

پرداخت اقساط با ارسال پیامک

معجزه یادآوری پرداخت اقساط با ارسال پیامک

پیوستن به تکنولوژی و مدرنیته مزایای بسیاری دارد که می تواند نوع تعامل ما با مخاطب را تغییر دهد. برای نمونه پنل پیامکی شیوه ای نو برای ارتباط بامخاطبان و البته انجام تبلیغات گسترده و نامحدود است. اما با استفاده از سامانه ی پیامکی می توانید اقدام به ارسال پیامک یادآوری پرداخت اقساط نمائید. شیوه ای مدرن و سریع که جنبه ی اطلاع رسانی به مخاطب و عدم تاخیر در پرداخت را خواهد داشت. استفاده از سامانه ای هوشمند که در تاریخ های مشخص ماهانه و یا چند ماه، بنابر تعریفی که انجام می دهید به مخاطب پیامک ارسال می کند. این تعاریف در فیلد های مشخص توسط شما انجام می شود و تا زمانی که فعال باشد به طور ثابت در تاریخ و زمان مشخص، متن مشخص برای مخاطبان ارسال می شود.(پرداخت اقساط پیامکی)

این پیامک می تواند برای یک شخص و یا یک میلیون شخص ارسال شود. کسب و کار در جهان امروز با جذابیت های بسیاری روبرو است که سبب شده اند مسئولیت های انسانی کاهش یابد. ارسال پیامک یادآوری پرداخت اقساط برای فروشندگان مختلف و یا کسب و کار های گوناگون قابل استفاده است. برای نمونه شرکت های بیمه و یا موسسه های اعتباری برای یادآوری زمان پرداخت اقساط ماهانه می توانند از این روش استفاده کنند. تا انتهای این مقاله همراه ما در نوران اس ام اس بمانید.

 

پنل اس ام اس ‌برای یادآوری پرداخت اقساط

پرداخت اقساط پیامکی یکی از مهم ترین مزایای استفاده از پنل پیامکی در سطح گسترده، ارتباط با مخاطب و ارسال اطلاعات و هشدار هایی برای شما خواهد بود. برای نمونه ارسال پیامک مبنی بر اعلام زمان پرداخت می تواند بسیار موثر باشد. به این طریق علاوه بر حفظ تعامل با مخاطب، او را از سر رسیدن زمان پرداخت مطلع می سازید. این فرآیند ابتدا توسط شما تعریف می شود و سپس به صورت اتوماتیک در زمان مشخص به دست مخاطب می رسد. برای همه ی ما پیش آمده است که زمان دقیق پرداخت اقساط را فراموش کرده باشیم. و یا اطلاعات مهمی مانند شناسه یا رمز را فراموش کرده باشیم. با توجه به نوع پرداختی که باید انجام شود می توانید این اطلاعات را در قالب یک پیامک کوتاه ماهانه برای مخاطب خود ارسال کنید. استفاده از این روش هزینه های اضافی شامل تماس های مکرر با مخاطب را کاهش می دهد. بانک ها نخستین مخاطبانی هستند که نیاز به استفاده از این سیستم ساده و پرارزش را خواهند داشت. با این وسیله می توانند چند روز پیش از موعد پرداخت اقساط، به مخاطبان پیامک ارسال کنند و از تاخیر در زمان پرداخت جلوگیری به عمل آورند.

چگونه ماژول یادآوری پرداخت اقساط را ایجاد کنیم؟

 1. نخست از گزینه ی منوی پیشرفته، اقساط را انتخاب کنید.
 2. سپس منوی تازه ای باز می شود که باید لیست شماره تماس مخاطبان را انتخاب کنید.
 3. در این مرحله باید خط تلفن همراهی که باید از آن برای ارسال پیامک استفاده شود را انتخاب می کنید.
 4. سپس تاریخ دقیقی که باید پیامک ارسال شود را ثبت می کند.
 5. سپس متن پیامک را می نویسید.
 6. در این مرحله زمان مشخص و ساعت دقیق را انتخاب می کنید.
 7. در نهایت انتخاب ماهانه و یا چند ماهه یا سالانه را انجام می دهید.
 8. هم چنین با انتخاب ارسال متوالی می توانید چند روز پیش از موعد پرداخت، هر روز یک پیامک به مخاطب ارسال کنید.

 

چرا باید از این روش برای یادآوری پرداخت اقساط استفاده کنیم؟

 • روش های سنتی یادآوری بسیار زمان بر و هزینه بر هستند. (بازاریابی پیامکی به جای بازاریابی سنتی)
 • با این شیوه می توانید به صورت دائم با مخاطبان خود در ارتباط باشید.
 • یادآوری چند روز پیش از موعد انجام می شود تا مخاطب تاریخ را فراموش نکند.
 • تاخیر در پرداخت اقساط برای بیمه ها می تواند امتیاز منفی برای مخاطب باشد. به این طریق از انجام اشتباهات جلوگیری می شود.
 • با استفاده از ارسال پیامک جهت یادآوری اقساط می توانید به سادگی مخاطب را آگاه سازید.
 • این روش به سهولت انجام می شود و بدون محدودیت با هزینه ای بسیار مناسب انجام می شود. (پرداخت اقساط پیامکی)

 

چه کسانی به این سیستم نیاز دارند؟

 1. فروشگاه های اینترنت و وب سایت هایی که فروش اقساطی دارند.
 2. فروشندگان اقساطی خودرو.
 3. فروشندگان اقساطی موبایل و لپ تاب.
 4. بانک ها، موسسات مالی و بیمه ها.
 5. فروشگاه هایی که فروش اقساطی دارند و…

خلاصه هر سازمان و فروشگاهی که به صورت اقساطی به مخاطبان خود محصولاتش را ارائه می دهد به پرداخت اقساط پیامکی نیاز دارد. ارسال پیامک یادآوری اقساط شیوه ای مدرن است که سبب می شود با صرف کمترین زمان و هزینه به کارهای خود سروسامان دهید. هم چنین این پیامک ها برای مخاطب مانند فاکتور هایی هستند که اطلاعات مناسب را ارائه می دهند. علاوه بر این با استفاده از این سیستم می توانید به افراد و سازمان هایی که اقساط را پرداخت نکرده اند هم پیامک دهید و عدم پرداخت و مهلت زمان پرداخت را برای آن ها ارسال کنید.

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.