پیامگیر صوتی چیست؟

پیامگیر صوتی

امکانات پیامگیر صوتی در پنل پیامک نوران اس ام اس

پیامگیر صوتی چیست؟ یکی از سرویس های نوین اپراتور های تلفن همراه که مدت کوتاهی است در حال استفاد است، پیامگیر صوتی نام دارد. این سرویس خاص سبب می شود تا شما هیچ تماس از دست رفته ای نداشته باشید. در صورتی که مخاطب با شما تماس بگیرد و شما قادر به پاسخ دادن نباشید، به طور اتوماتیک پیامگیر صوتی فعال می شود. در این صورت است که مخاطب یک پیام را برای شما ضبط می کند و این پیام در صندوق دریافت پیام صوتی ذخیره می شود. پس از شنیدن این پیغام صوتی می توانید آن را از فضای تلفن همراه خود پاک کنید. در حال حاضر اکثر اپراتور های تلفن همراه این امکان را برای مخاطبان خود فراهم نموده اند.

بنابراین با استفاده از پیامگیر صوتی می توانید به راحتی بدون نیاز به تماس دوباره و انتظار برای پاسخ از سوی عزیزان خود، موضوع مهمی که برای آن تماس گرفته اید را بیان کنید. استفاده از پیامگیر صوتی پیش از این با استفاده از تلفن های ثابت رایج بود. به تازگی این سامانه بر روی تلفن همراه نیز مهیا شده است. تا انتهای این مقاله با ما در نوران اس ام اس همراه باشید.

پیامگیر صوتی و شیوه های نوین

استفاده از این شیوه برای زمان های خاص و ضروری است مخاطب شما نمی تواند صحبت کند. ممکن است مخاطب شما در کلاس درس باشد بنابراین با گوش دادن به پیغام صوتی شما به راحتی با یک پیامک به سوال شما پاسخ می دهد. اما روش های تازه ای هم در این میان وجود دارند. برای نمونه استفاد از اپلیکیشن های پیامگیر صوتی بسیار تازه هستند. اپلیکیشن هایی که به صورت رایگان بر روی گوشی نصب می شوند و پیغام صوتی را دریافت و ذخیره می کنند.

اما هم به دلیل ایمنی اطلاعات و هم به دلیل نقص های فنی موجود، این راه حل را پیشنهاد نمی کنیم. در صورتی که گوشی شما خاموش باشد و فردی برای شما پیام صوتی بگذارد، این اپلیکیشن ها نمی توانند آن را دریافت کنند. بنابراین پیغام از دست می ورد و به دست شما نخواهد رسید. هم چنین هنگامی که تلفن همراه شما خارج از شبکه باشد نیز در صورت دریافت پیغام صوتی، آن را ذخیره نخواهد نمود. اما در هنگام استفاده از پیامگیر صوتی گوشی خود که اپراتور تلفن همراه شما ایجاد نموده است، در هر شرایطی می توانید پیغام صوتی را دریافت کنید.

پیامگیر صوتی پنل اس ام اس نوران، شیوه ای مدرن برای تبلیغات

آنچه می خواهیم به آن بپردازیم پیامگیر صوتی پنل اس ام اس است. با استفاده از این سامانه می توانید بی نهایت پیام صوتی را دریافت و یا ارسال کنید. هم چنین با استفاد از این روش به شیوه ای جذاب و متفاوت به تبلیغات بپردازید. استفاده از صدا و خوانش متنی تبلیغاتی برای مخاطبان و ارسال به بی نهایت شماره تلفن همراه می تواند شیوه ای بسیار موثر باشد. پیامگیر صوتی یک آیتم منحصر برای بازاریابی پیامکی است. اما این بار پیامک شما یک متن نیست بلکه صدای فردی است که اطلاعات را بیان می کند. پیامگیر صوتی چیست؟

استفاده از صدا به عنوان یک پارامتر تبلیغاتی، تاثیرگذاری بیش تری از انواع متن های پیامکی یا ایمیلی خواهد داشت. تبلیغات به این شیوه با حساسیت بسیاری روبرو خواهد بود. اما با استفاده از تکنیک هایی که به جهت انتقال مفاهیم به مخاطب با استفاده از صدا وجود دارد، می توانید به موفقیت دست یابید. حتی در صورتی که تلفن همراه خاموش و یا خارج از شبکه باشد می توانید پیامک را ارسال کنید. همچنین شما میتوانید صدای مورد نظر خود را ضبط کرده و ارسال کنید.

چرا باید از پنل پیامکی نوران اس ام اس استفاده کنیم؟

  1. تعرفه های بسیار مناسب و باور نکردنی
  2. خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته
  3. قابلیت های بی نهایت در ارسال پیامک های صوتی و متنی
  4. امکانات منحصر و جذاب برای بازاریابی و تبلیغات
  5. دسترسی آسان و سهولت در استفاده
  6. تاثیر گذاری بر مخاطب با ایجاد تعامل با او
  7. ارتباط مستمر با مخاطبان و برندسازی

پیامگیر صوتی، فراتر از بلک لیست

پیامگیر صوتی چیست؟ استفاده از پیامگیر صوتی به معنای شکستن بلک لیست است. دیگر لیست سیاه معنایی ندارد و برای افرادی که پیامک تبلیغاتی خود را بسته اند نیز می توانید پیامک خود را ارسال کنید. استفاد از این مزیت به معنای انتقال کامل اطلاعات است و امکان سوء برداشت نیز نخواهد بود. شما می توانید ارسال پیامک های صوتی را بر اساس تفکیک مخاطبان و به صورت هوشمند انجام دهید. صدای شما برای مخاطبانی که انتخاب کرده اید ارسال می شود و در هر زمانی می توانند آن را بشنوند.

این شیوه را می توان بسیار جذاب و اثر گذار دانست. با صحبت مستقیم می توانید ارتباط مناسبی را با مخاطب ایجاد کنید. اینگونه مخاطب شما ارزش و اعتبار بیش تری برایتان قائل خواهد بود. شما عزیزان می توانید برای خرید پنل پیامکی نوران اس ام اس با و دریافت اطلاعات بیش تر با ما در تماس باشید.

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.