نمایندگی سامانه پیامکی چیست؟

سامانۀ نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش سامانه ‌های ارسال پیامک را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف نوران اس ام اس در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نمایندگی سامانه پیامکی چیست؟

سامانۀ نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف نوران اس ام اس در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نحوه کسب درآمد از نمایندگی

پیامک‌های ارسالی کاربران

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز ۳۵۰۰ پیامک (تعداد فوق العاده پایین) ارسال کنند و هر پیامک ۳.۵ تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد ماهیانه شما از این طریق ۳۵۰ هزار تومان خواهد بود.

فروش پنل پیامک

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و ... همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش ۲۴ سامانه پیامک در ماه در حدود ۳.۶ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود متوسط ۵۰ تومان در ماه، سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به ۲۵۰ هزار تومان خواهد رسید.

فروش سامانۀ نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

ویژگی های نمایندگی

با دریافت نمایندگی از نوران اس ام اس، شما هم یک سامانه مشابه نوران اس ام اس به همراه تمامی امکانات کاربری و مدیریتی تیم نوران اس ام اس ، با نام و برند خود خواهید داشت، که در هیچ یک از بخش های آن نامی از نوران اس ام اس نخواهد بود و کاملا مستقل از نام نوران اس ام اس می توانید فعالیت خود را شروع کنید.

درج و مدیریت کاربران سامانه

با دریافت نمایندگی نوران اس ام اس، به سادگی می توانید کاربران جدید خود را تعریف کنید یا فرم ثبت نام آنلاین را فعال نمایید، علاوه بر ایجاد کاربر جدید، بیش از ۲۰ امکان برای مدیریت کاربران در اختیار شما خواهد بود.

درج بسته و تعرفه دلخواه

نامحدود بسته بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک دلخواه خود ایجاد کنید و دسترسی امکانات هر کدام از بسته ها را بر اساس هزینه اولیه مشخص شده تغییر دهید. 

اتصال به درگاه بانکی شما

درگاه بانکی خود را بر روی سامانه تعریف کنید، تا پرداختی های کاربران مستقیما به حساب شما واریز گردد.

تعریف هزینه شماره اختصاصی

هزینه ثبت خطوط اختصاصی را برای کاربران خود مشخص کنید تا با خرید هر یک از خطوط اختصاصی سود شما محاسبه و به حساب شما واریز گردد.

ایجاد همکار

برای مدیریت سامانه، همکاران خود را به همراه دسترسی های مدیریتی آن ها مشخص کنید تا بتوانید کارهای مدیریت سامانه را واگذار کنید.

بررسی آمار و گزارش‌گیری

از تمام فعالیت‌های سامانه گزارش گرفته و از جزئیات پرداختی ها، فعالییت ها، ارسال های انبوه، مدارک ارسالی کاربران و... کاربران خود آگاه باشید.

شخصی سازی سامانه

ظاهر سامانه را برای کاربران خود شخصی سازی کنید یا در زمان دلخواه خود برای کاربران پیام های مد نظر خود را نمایش دهید.

افزودن بانک شماره موبایل

علاوه بر دسترسی شما و کاربران به بانک شماره ها، بانک شماره های خود را به سامانه اضافه کنید و با یک کلیک دسترسی آن را به کاربران خود بدهید.

شروع یک کسب و کار موفق

کسب و کار موفق و سودآور خود را همین الان با ثبت نام و فعالسازی نمایندگی شروع کنید.

وب سایت های آماده برای نمایندگان

با تهیه سامانه نمایندگی نوران اس ام اس ، یک پنل مدیریتی برای ایجاد کاربر و نماینده خواهید داشت و با تهیه سامانه نمایندگی پیشرفته می توانید علاوه بر آن یک وب سایت اختصاصی برای ارائه مشخصات، امکانات، بسته ها و تعرفه ها برای کاربران خود داشته باشید.

نمونه درآمد از پنل نمایندگی نوران اس ام اس

در زیر ما نمونه درآمد نمایندگی را با در نظر گرفتن حداقل ترین فعالیت یک ماهه بررسی کرده ایم، گزارش زیر با در نظر گرفتن حداقل فعالیت یک نماینده در نظر گرفته شده و همانند نمایندگان برتر ما امکان فعالیت چندین برابر به سادگی و با فعالیت بیشتر امکان پذیر است.

تعرفه پنل نمایندگی نوران اس ام اس

نمایندگی نقره ای

بدون سایت

نمایندگی طلایی

دارای سایت اختصاصی 

امکانات پنل نمایندگی
نمایندگی نقره ای
نمایندگی طلایی
امکان ارائه نماینده
وب‌سایت اختصاصی ورود کاربران
وب‌ سایت شخصی برای شما و توضیحات اختصاصی
اعتبار هدیه
۱۵۰۰(پیامک)
۲۰۰۰(پیامک)
تعرفه پیامک
۱۰.۹
۹.۹
شماره اختصاصی هدیه (۱۰۰۰، ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰)
۱۰ خط رند
۱۰ خط رند
ثبت نام و فعال‌سازی لحظه ای
قیمت پنل نمایندگی
۵۹۰ هزار تومان
۸۹۰ هزار تومان

مایل به دریافت اطلاعات بیشتری هستید؟

صمیمانه مشتاق شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستیم، همین حالا تماس بگیرید.

تعرفۀ ارسال پیامک از خطوط مختلف طبق جدول مقابل محاسبه می‌شود :

هدیه اول : خط اختصاصی اپراتور ۵۰۰۰ قابلیت ارسال و دریافت ، هدیه داده میشود.

هدیه دوم : به هر نماینده ده خط عمومی رند از تمامی اپراتور ها ، هدیه داده میشود.

هدیه سوم : هزینۀ تمامی پیامک‌های نرسیده به مقصد به حساب شما باز می‌گردد.

شماره‌های عمومی قابل استفادۀ تمام کاربران بوده و قابلیت دریافت پیامک ندارند. این شماره‌ها جهت ارسال انبوه بر اساس بانک سامانه می‌باشد.

تمامی نمایندگان محترم می‌تواند علاوه بر خطوط رایگان با %۱۵ تا ۵۰% تخفیف مخصوص نماینده اقدام به خرید خطوط اختصاصی نامحدود نمایند.

شما دعوت شده‌اید تا یک کسب و کار را آغاز کنید. کاری که می‌تواند در ابتدا تا ۱.۵ میلیون تومان ماهیانه و بعد از یک سال تا ۲۰ میلیون تومان در هر ماه برایتان سود داشته باشد… و برای شروع فقط یک تصمیم کافی است!

نه دفتر کار نیاز است، نه مهارت و دانش فنی، نه حتی صرف زمان زیاد. ما همه امکانات لازم را برای شروع در اختیارتان می‌گذاریم و تنها کار شما فروش خواهد بود. آن هم با نام تجاری خودتان و بدون آنکه اسمی از ما برده شود.

سوالات متداول

پاسخ سوالات شما در رابطه با اخذ پنل نمایندگی

خیر، برای انتقال وجه و پرداخت آنلاین، اطلاعات حساب و درگاه بانکی شما نمایش داده می شود، شما می توانید درگاه بانکی خود را از تمامی بانک ها دریافت کنید، همچنین در صورتی که موفق به دریافت ای نماد نشده اید، استفاده از شرکت های واسط پرداخت همچون زرین پال و… امکان پذیر است.

با اخذ نمایندگی شما یک سامانه مدیریتی برای ایجاد پنل کاربری و نمایندگی را بر روی دامنه (آدرس اینترنتی دلخواه خود) خواهید داشت ولی در صورتی که پنل نمایندگی طلایی را خریداری کنید، علاوه بر سامانه مدیریتی، وب سایت معرفی و فروش ایجاد می گردد.

خیر نمایندگی سامانه پیامک نوران اس ام اس به صورت دائمی بوده و هزینه تمدید سالیانه از شما دریافت نمی شود اما شما با توجه به سیاست خود می توانید از کاربران تان هزینه تمدید سالیانه را دریافت نمایید و نوران اس ام اس در این باره هیچ دخل و تصرفی ندارد.
 

پشتیبانی نماینده و همکاران نماینده بر عهده شرکت نوران اس ام اس است ولی با توجه به ریبرندینگ نمایندگی، پشتیبانی کاربران و نمایندگان نماینده بر عهده نماینده و تیم آن است.

بله، غیرفعال سازی نمایندگی و بازگشت وجه تا ۳۰ روز و به هر علتی امکان پذیر است.

 

نمایندگی شما بر روی آدرس اینترنتی دلخواه که می بایست توسط خودتان ثبت شود، قرار می گیرد.

مثال: دامنه www.NOORANSMS.ir را می توانید ثبت و بر روی DNS های نوران اس ام اس قرار دهید.

خیر، درآمد و سود نماینده کاملا به فعالیت و تبلیغاتی که انجام میگیرد بستگی دارد، در صورتی که نماینده با تبلیغات و معرفی بتواند کاربر جذب کند مطمئنا حاشیه سود قابل توجهی خواهد داشت، همانطور که تعداد زیادی از نمایندگان نوران اس ام اس درآمد بالای ۱۰ میلیون تومان در ماه دارند.

خیر، در شروع کار و راه اندازی نمایندگی نوران اس ام اس، اجبار و نیازی به ثبت شرکت نیست.

 
بله، شما می توانید به تعداد نا محدود کاربر و نماینده تعریف نمایید و بابت ساخت پنل پیامک کاربری یا پنل پیامک نمایندگی هیچ هزینه ای به نوران اس ام اس پرداخت نمی کنید.
 

خیر، شما امکان ایجاد نامحدود کاربر را دارید.

بله، در صورتی که ارسال نماینده بیش از ۱ میلیون پیامک در ماه باشد، امکان کاهش تعرفه اس ام اس وجود دارد، برای این مورد می توانید در ساعات اداری با شرکت نوران اس ام اس تماس حاصل نمایید.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.