چگونه از طریق پیامک عکس ارسال کنیم؟

چگونه از طریق پیامک عکس ارسال کنیم؟

ارسال عکس و تصویر از طریق پیامک و اس ام اس

چگونه از طریق پیامک عکس ارسال کنیم؟ ارسال پیامک به وسیله ی خط تلفن همراه یکی از راه های برقراری ارتباط میان انسان ها است. با وجود شبکه های اجتماعی بسیاری که در دسترس قرار دارند و پیام رسانی را به صورت رایگان انجام می دهند، اما هم چنان از سامانه ی پیام کوتاه استفاده می شود. در واقع به گفته ی بسیاری با اختراع این سامانه در قرن بیستم، سیستم ارتباط مدرن ایجاد شده است. افزایش روز افزون استفاده از تلفن همراه سبب شده است تا اپراتور ها سعی در بهبود خدمات پیام کوتاه داشته باشند. سامانه ی ارسال پیامک یا sms امکان ارسال پیامک عکس را ندارد اما سامانه ی چندرسانه ای این قابلیت را فراهم می کند. تمام این فرآیند از طریق سامانه پیامک میسر می‌شود.

mms، یا سامانه ی پیام چندرسانه ای، سرویسی هوشمند برای ارسال مدیا از طریق موبایل است. با استفاده از سرویس ام ام اس می توانید از طریق پیامک کوتاه، عکس ارسال کنید. شاید تا کنون متوجه نشده اید که تلفن همراه شما چنین قابلیتی داشته باشد. اما با وجود تمامی راه های انتقال و ارسال پیامک عکس، استفاده از این سرویس در جهان کاربرد های بسیاری دارد. تا انتهای این مقاله ما را در نوران اس ام اس همراهی کنید، در این مقاله به ارسال عکس از طریق پیامک کوتاه می پردازیم.

آیا نیاز به ارسال عکس از طریق پیامک داریم؟

فرض کنید باید برای یکی از مخاطبان خود عکسی ارسال کنید. ممکن است در زمان موجود دسترسی به تلگرام، واتساپ و یا هر پلتفرم دیگری نداشته باشید و نتوانید از آن ها استفاده کنید. بهترین راه برای ارسال یک عکس برای مخاطب شما چیست؟ فرض دوم را بر این بگذارید که مخاطب شما از شبکه های اجتماعی استفاده نمی کند. در این صورت باید چه کنیم؟ آسان ترین و در دسترس ترین راه ممکن استفاده از سرویس mms است. پس با وجود تمام امکانات اینترنی باز هم ممکن است به ارسال عکس با استفاده از تلفن همراه نیاز پیدا کنید. برای استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای نیاز دارید تا ام ام اس گوشی خود را فعال کنید.(ارسال پیامک عکس)

مخاطب شما هم باید این کار را انجام دهد. به این وسیله می توانید انواع مدیا از جمله صدا و تصویر را برای افراد ارسال کنید. هم چنین برای انجام فعالیت های تبلیغاتی نیز می توانید از این موضوع بهره ببرید. هم چنین با خرید یک پنل اس ام اس می توانید به تبلیغات گسترده با استفاده از ارسال پیام های چند رسانه ای بپردازید. برای دریافت مشاوره با ما در نوران اس ام اس در ارتباط باشید.

نکات ارسال پیام چندرسانه ای

  • حجم کل پیام چند رسانه ای نباید از ۳۰۰کیلوبایت بیش تر باشد. بنابراین اگر عکسی دارای حجم بیشتری است می توانید با استفاده از نرم افزار های بسیار به کاهش حجم آن بپردازید.
  • در گوشی های هوشمند، تنها با انتخاب عکس می بینید که گوشی به طور خودکار این فرآیند کاهش حجم را انجام می دهد.
  • ارسال پیام در همه ی شبکه های اجتماعی با کاهش حجم همراه است که ممکن است کیفیت عکس کمی کاهش یابد که خود ارسال پیامک عکس را میسر میکند.

چگونه از طریق پیامک کوتاه عکس ارسال کنیم؟

  1. ابتدا وارد پیام رسان گوشی شوید و پس از نوشتن متن مورد نظر خود، گزینه ی افزودن عکس یا وویس را انتخاب کنید.
  2. در این مرحله تصویر مورد نظر را انتخاب کنید.
  3. پس از انتخاب این گزینه به طور خودکار پیام شما از حالت smsبه حالت mms در می آید.
  4. در کنار پیامک معمولا حجم کلی پیام مشخص شده است. اگر حجم پیام کمتر از ۳۰۰ کیلوبایت باشد می توانید متن، تصویر و صدای دیگری هم بیافزایید.
  5. در مرحله ی آخر به ارسال پیامک به شماره ی مورد نظر بپردازید.

معایب ارسال عکس از طریق پیامک چیست؟

نخست آنکه هزینه ارسال یک پیامک مولتی از حالت عادی بیش تر است. این پیامک به صورت آنی ارسال نمی شود و چند دقیقه زمان می برد تا به دست مخاطب برسد. بسیاری می پرسند که آیا امکان ارسال پیام چند رسانه ای به صورت انبوه وجود دارد؟ در واقع به دلیل هزینه ی بسیار بالا این امکان وجود ندارد. گرچه بازاریابی پیامکی با استفاده از تصویر گیرایی بالاتری خواهد داشت، اما معایبی دارد. یکی از معایب این کار عدم فعال بودن سرویس ام ام اس در گوشی بسیاری از مخاطبان است. بنابراین این افراد پیامک شما را دریافت نخواهند نمود. این نکته ای بسیار جالب در ارسال پیامک عکس می‌باشد.

پنل پیامکی و بازاریابی مدرن

چگونه از طریق پیامک عکس ارسال کنیم؟ استفاده از پنل پیامکی و قابلیت های بسیاری که دارد یکی از راه های نوین در بازاریابی است. ارسال گسترده و نامحدود پیامک هایی که حاوی متن تبلیغاتی جذابی هستند و پل ارتباطی بین برند و مخاطب محسوب می شوند. برای آن که به وسیله ی این شیوه ی نوین و کم هزینه بازاریابی انجام دهید ابتدا باید یک پنل پیامکی را خریداری نمائید. سپس به طور هوشمند و پیشرفته به جذب مخاطب و مشتری یابی بپردازید. این شیوه با سهولت و دسترسی بالایی مواجه است. برای دریافت اطلاعات تکمیلی با ما در نوران اس ام اس همراه باشید.

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.