اطلاع رسانی هوشمند پیامکی بر اساس مناطق شهری

اطلاع رسانی هوشمند پیامکی

ارسال پیامک هوشمند بر اساس مناطق شهری

مهم ترین نکته در دستیابی به بهترین نتیجه از تبلیغات، هدف گذاری بر روی افراد است. بر همین مبنا، ارسال پیامک بر اساس مناطق شهری می تواند تاثیر بسزایی در روند تبلیغات شما داشته باشد. اگر تبلیغات انبوه پیامکی را انتخاب کرده اید، بهتر است ابزار های آن ها را به خوبی بشناسید و به کار ببرید. اما ارسال پیامک بر اساس منطقه و محدوده شهری چیست؟ چرا باید افراد را اینگونه تفکیک کنیم؟ بهتر نیست به تمامی افرادی که می توانیم پیامک تبلیغاتی و پیشنهادات خود را ارسال کنیم؟(اطلاع رسانی هوشمند پیامکی)

باید بگویم که ارسال هزاران پیامک که بخشی از آن ها بیهوده ارسال شده اند، نه تنها کمکی به شما نخواهد کرد بلکه تنها هزینه فراوانی را هدر خواهد داد. تفکیک نمودن افراد بر اساس یک پارامتر خاص، سبب می شود تا هزینه و انرژی بسیاری را صرفه جویی کنید. به این طریق متناسب با فعالیت خود می توانید از این شیوه ی جذاب استفاده کنید. پنل پیامکی نوران اس ام اس، امکان ارسال پیامک های انبوه بر اساس مناطق شهری و نقشه جغرافیایی را برای شما فراهم نموده است. در این مقاله به بررسی این امکان خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه باشید.

چرا باید این شیوه را انتخاب کنیم؟

اگر صاحب مشاغلی هستید که در یک محل خاص فعالیت دارید و اصولا فروشگاه شما به صورت حضوری هم فعالیت دارد حتما باید از این نوع تفکیک استفاده کنید. فرض کنیم افرادی هستند که برای فروش پالتو زمستانه حراج گذاشته اند و قصد تبلیغات پیامکی را دارند. پنل پیامکی یک بانک اطلاعات جامع در اختیار شما قرار می دهد. اما نمی توان به تمام افراد موجود در لیست پیامک ارسال نمود. بنابراین متناسب با محلی که فروشگاه در آن قرار دارد به افراد همان منطقه یا محدوده یا همان شهر پیامک را ارسال می کنید. بنابراین از هدر نمودن پیامک های بی شمار پیشگیری خواهید نمود.(ارسال پیامک منطقه ای)

فرض کنیم در شمال شهر اصفهان یک آموزشگاه نقاشی تاسیس شده است. مدیر این آموزشگاه از تبلیغات پیامکی برای جذب علاقه مندان و ارائه تخفیفات استفاده می کند. اما آیا الزام و یا فایده ای دارد که به افرادی که در شیراز زندگی می کنند پیامک ارسال کنید؟ و یا حتی افرادی که در جنوب اصفهان هستند از آن استقبال خواهند نمود؟ بهترین راه انتخاب محل و منطقه ای است که افراد حاضر هستند از آن جا به آموزشگاه مراجعه کنند. توجه به مسافت و نوع رفت و آمد اهمیت بسیاری دارد. با استفاده از تفکیک ارسال پیامک بر اساس مناطق شهری به این دسته از مشاغل کمک بزرگی خواهد شد.

چگونه بر اساس مناطق شهری پیامک ارسال کنیم؟

 • ارسال پیامک بر اساس کد پستی
 • ارسال پیامک بر اساس انتخاب موقعیت دقیق از روی نقشه «گوگل مپ»
 • ارسال پیامک بر اساس انتخاب شهر و یا استان
 • ارسال پیامک از طریق دکل BTs
 • استفاده از لیست کاربران وب سایت

پنل پیامکی نوران، با طراحی امکانات منحصر به فرد و قابلیت های مدرن، این امکان را برای شما فراهم نموده است تا از تبلیغات مدرن و بازاریابی نوین بهره ببرید. نوران اس ام اس، با پشتیبانی بدون توقف، مشاوره ی تبلیغات، تعرفه ی ایده آل، خدمات جذاب و سرویس های کاربردی همواره تلاش دارد تا بهترین را به شما ارائه دهد. برای خرید و سفارش پنل پیامکی نوران همین امروز با مشاوران ما تماس بگیرید.(اطلاع رسانی هوشمند پیامکی)

برخی دیگر از تفکیک های پنل پیامکی

 • ارسال پیامک به لیست کاربران و مخاطبان وب سایت یا اپلیکیشن
 • تفکیک افراد بر اساس شغل و اصناف
 • تفکیک افراد بر اساس سن
 • ارسال پیامک منطقه ای
 • تفیک افراد بر اساس جنسیت
 • تفکیک افراد بر اساس اپراتور تلفن همراه
 • تفکیک افراد بر اساس نوع سیمکارت
 • و….

نوران اس ام اس، مدرن ترین سامانه پیامکی در ایران…

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.