نحوه ارسال لینک در پیامک چگونه است؟

نحوه ی ارسال لینک در اس ام اس چگونه است؟!

نحوه ارسال لینک در اس ام اس

یکی از شیوه های بازاریابی مدرن، ارسال لینک های دسترسی برای مخاطبان است. شما با استفاده از ارسال پیامک انبوه می توانید به راحتی لینک وب سایت و یا شبکه های اجتماعی خود را برای مخاطبان ارسال کنید. این مخاطبان ممکن است مشتریان شما باشند و به تازگی به فروشگاه آنلاین و یا فروشگاه حضوری شما سر زده باشند. با گرفتن شماره تماس آن ها بهترین راه برای تعامل با مخاطب و جذب دوباره او از پنل اس ام اسی استفاده کنید. نحوه ارسال لینک در اس ام اس های تبلیغاتی روشی آسان است که نتیجه ای شگفت انگیز دارد. برای ارسال لینک در پیامک تبلیغاتی آموزش بسیار ساده ای وجود دارد.

شما می توانید به طور اختصاصی لینک واتس آپ، کانال تلگرام، آیدی اینستاگرام و یا لینک وب سایت خود را برای مخاطب خود ارسال کنید. ارسال لینک سبب افزایش کاربران وب سایت و شبکه های اجتماعی شما خواهند شد. این روش بسیار رایج است برای سئو و بهینه سازی سایت از طریق لینک ورودی. اگر تمایل دارید نحوه ارسال لینک در اس ام اس را بیاموزید تا انتهای این مقاله با ما در نوران اس ام اس همراه باشید.

 

چرا باید در پیامک های تبلیغاتی از لینک استفاده کنیم؟

  1. به این شیوه مخاطب شما آسان ترین راه دسترسی به وب سایت را خواهد داشت.
  2. اتصال مخاطبان از طریق لینک می تواند میزان کاربران شما در شبکه های اجتماعی را به شدت افزایش دهد.
  3. استفاده از لینک شماره تلفن سبب سهولت در انتقال شماره به صفحه کلید و افزایش اشتیاق به تماس می شود.
  4. لینک وب سایت می تواند مخاطب را به صفحه مورد نظر شما اتصال دهد.

 

ارسال لینک وب سایت در پیامک تبلیغاتی

برای ارسال لینک وب سایت خود ابتدا باید متن پیامک را تنظیم کنید. پس از نگارش متن باید درست در جایی که باید لینک قرار گیرد پس از تایپ کردن https:// باید نام وب سایت خود را وارد کنید. برای نمونه https://nooransms.ir آدرس وب سایت ما است. شما هم باید با همین فرم لینک را وارد کنید اما به جای نوران اس ام اس از نام وب سایت خود استفاده کنید. به این صورت است که کاربر می تواند به طور مستقیم وارد وب سایت شما شود. با ورود مخاطبان از طریق لینک وب سایت می توانید اطمینان حاصل کنید که فروش وب سایت شما در مدتی کوتاه افزایش خواهد یافت.

 

آیا می توان لینک شماره تماس را در پیامک تبلیغاتی قرار داد؟

علاوه بر این که این کار شیوه ای نوین در بازاریابی است، بسیار اثر گذار در افزایش تماس ورودی شما خواهد بود. در صورتی که شماره تماس به صورت لینک نباشد و مستقیم به کلیپ بورد انتقال نیابد، امکان نوشتن آن و شماره گیری توسط مخاطب کاهش می یابد.

اما به این روش می توانید مخاطب را با سهولتی که در استفاده از شماره تماس وجود دارد، به شماره گیری و تعامل تشویق کنید. برای نمونه متن پیامکی که گفته خواهد شد. «آخرین فرصت برای رزور بلیط کنسرت…. همین حالا تماس بگیر». برای این که شماره تماس شما به صورت آبی و اصطلاحا به صورت لینک ارسال شود، کافیست +۹۸ را هم وارد کنید.

 

نحوه ارسال لینک شبکه های اجتماعی در اس ام اس

شبکه های اجتماعی که بیشترین تاثیر در بازاریابی و فروش شما خواهند داشت؛ تلگرام، اینستاگرام و واتس آپ هستند. این شبکه ها عناصر اصلی در بازاریابی و فروش اینترنتی خواهند بود. برای آنکه بیش ترین بازخورد را در این شبکه ها داشته باشید بهتر است حتما لینک هر یک را قرار دهید.

برای نمونه لینک کانال تلگرام یا آیدی اینستاگرام شما می توانند جذاب ترین راه برای جذب مخاطب خاص خودتان باشد. در این شبکه ها نمونه کار های فراوانی برای مشاهده وجود دارد تا مخاطب با تماشای آن ها جذب کسب و کار شما گردد. اما نحوه ارسال لینک شبکه های اجتماعی در پیامک تبلیغاتی چگونه است؟ در ادامه به هر یک از این شبکه های اجتماعی خواهیم پرداخت.

 

۳ شبکه اجتماعی مهم در بازاریابی پیامکی

  1. ارسال لینک اینستاگرام در پیامک تبلیغاتی: برای این منظور در متن پیامک باید لینک را به این صورت وارد کنید. https://instagram.com/NOORANSMS که البته به جای نوران اس ام اس باید آیدی اینستای خود را قرار دهید.
  2. ارسال لینک تلگرام در پیامک تبلیغاتی: برای قرار دادن لینک اتصال کاربران به کانال تلگرام باید به این شیوه لینک را بنویسید. https://t.me/NOORANSMS که حتما به جای نوران اس ام اس باید از آیدی خود استفاده کنید.
  3. ارسال لینک واتس آپ در پیامک تبلیغاتی: برای قرار دادن لینک اتصال به اکانت واتس آپ خود اینگونه عمل کنید. me/989123456789 که در انتهای عبارت به جای استفاده از شماره تلفن وارد شده باید از شماره تلفن خود بدون صفر استفاده کنید.

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.