بلک لیست چیست و چگونه به آن پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

بلک لیست

یکی از بزرگ ترین دغدغه های افرادی که از پنل اس ام اس استفاده می کنند مواجهه با بلک لیست است. لیست سیاه چیست؟ در این مقاله به بررسی نحوه ی عبور از لیست سیاه خواهیم پرداخت. حتما شما هم برایتان پیش آمده است که پیامک های تبلیغاتی را در زمان های نامناسب دریافت کرده اید. پیامک های تبلیغاتی طبق زمان بندی و در ساعت مشخص ارسال می شوند. اما بسیاری از افراد بدون توجه به این موضوع که چه زمانی برای چه هدفی مناسب است، این پیامک ها را ارسال می کنند. بلک لیست چیست؟

اگر برای تبلیغات انبوه از پنل اس ام اس استفاده می کنید حتما متوجه شده اید که بسیاری از پیامک های شما ارسال نمی شوند. در واقع تعدادی از شماره ها هستند که پیام شما را دریافت نمی کنند. این افراد در واقع پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند. اما حتما در این میان مخاطبانی هم وجود دارند که به خدمات و سرویس شما نیاز داشته باشند. چگونه می توان از این مانع عبور کرد؟ چگونه می توانیم به شماره تلفن هایی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند اس ام اس ارسال کنیم؟ تا انتهای این مقاله همراه ما در نوران اس ام اس بمانید.

بلک لیست چیست؟

بسیاری از شماره تلفن ها در اپراتور های مختلف هستند که به اپراتور خود اعلام کرده اند تا پیامک تبلیغاتی دریافت نکنند. سیستم های مخابرات از ارسال پیامک تبلیغاتی از خطوط تبلیغاتی به این شماره ها جلوگیری می کند. اگر از پنل اس ام اسی استفاده می کنید باید بدانید که هزینه ی این پیامک های بازگشت خورده از اعتبار شما کم نخواهد شد. در اقع این هزینه به پنل شما بازگشت داده می شود. اما آیا می توان به شماره تلفن هایی که پیامک تبلیغاتی و خطوط تبلیغاتی را مسدود کرده اند اس م اس ارسال نمود؟

چگونه به بلک لیست پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

  1. ارسال پیام صوتی، پیام صوتی شامل ضبط صدا و ارسال آن به شماره های تلفن همراه است. با استفاده از این روش می توانید به خطوطی که پیامک تبلیغاتی را بسته اند هم تبلیغات خود را ارسال کنید. در واقع این سبک از تبلیغات انبوه به شکل ارسال تماس و پخش شدن صدای ضبط شده صورت می گیرد.
  2. ارسال پیامک با خطوط خدماتی، توجه کنید خطوطی که مسدود شده اند در واقع خطوط تبلیغاتی هستند. شما می توانید با خرید خط خدماتی اختصاصی خود به مخاطبان پیامک ارسال کنید.
  3. ارسال پیامک با شماره ی سیمکارت، در این روش نیز با استفاده از خط سیم کارتی می توانید به تمامی شماره های تلفن همراه پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

خط خدماتی و مزایای استفاده از آن

با خرید پنل اس ام اس مارکتینگ می توانید خط خدماتی خود را نیز تهیه کنید. با استفاده از این خط می توانید فعالیت های بسیاری از جمله ارسال پیامک های تشکر از خرید را ارسال کنید. دیگر کاربرد های خط خدماتی:

  • ارسال پیامک های کد فعال سازی در اپلیکیشن و یا وب سایت.
  • ارسال پیامک برای یادآوری تاریخ های ثبت نام و یا تاریخ پرداخت.
  • ارسال پیامک هایی برای یادآوری تمدید بیمه.
  • ارسال پیامک هایی برای تبریک تولد و..
  • ارسال پیامک هایی برای اطلاع رسانی به مخاطب و…

پنل اس ام اس و ارسال پیامک به بلک لیست چیست

با استفاده از پنل پیامک نوران اس ام اس می توانید به راحتی از مانع بلک لیست عبور کنید. با استفاده از خط پنل نوران می توانید خط خدماتی خود را داشته باشید. هم چنین نیازی به خرید هیچ گونه سخت افزاری وجود ندارد. تنها کافیست پنل اس ام اس نوران را تهیه نموده و خدمات نامحدود آن استفاده نمائید. می توانید به صورت نامحدود به خط های تلفن همراه بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. این پنل با هزینه ای به صرفه و تعرفه های بسیار مناسب به شما عزیزان تمامی خدمات مورد نیاز را ارائه می دهد. هم چنین پشتیبانی از پنل شما بدون محدودیت و با تمام امکانات انجام خواهد شد.

نوران اس ام اس

نوران، برترین سامانه ی ارائه ی خدمات پنل پیامکی در سراسر ایران با امکان ارائه خدمات آنلاین و از راه دور برای شما عزیزان است. اگر سعی دارید در جهان تکنولوژی و اینترنتی امروز سهمی از تجارت آنلاین داشته باشید یکی از بهترین راه ها استفاده از تبلیغات آنلاین است. ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی شیوه ای مدرن، ساده و بدون نیاز به دانش ویژه است. برای دریافت مشاوره و استفاده از خدمات نوران اس ام اس با ما در تماس باشید.

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.