سامانه پیامکی برای دانشگاه

مراکز دانشگاهی یکی از نهاد های مورد توجه و اصلی کشور می باشد و نحوه ارائه خدمات در این مراکز از اهمیت بالایی برخوردار است
سامانه پیامکی برای دانشگاه

استفاده از سامانه پیامکی برای دانشگاه ها امری ضروری و بسیار مفید می باشد، امروزه با شیوع ویروس کرونا و اتفاقات جدید دانشگاه مجبور است دانشجویان خود را از برنامه های خود مطلع کند و چه راهی بهتر از ارسال پیامک های کوتاه می باشد، استفاده از پیامک در وقت و زمان حتی در هزینه های شما صرفه جویی می کند.

از طریق بازاریابی پیامکی می توانید ارتباط دو طرفه بین بخش دانشگاه و دانشجویان خود ایجاد کنید به عنوان مثال: زمانی که دانشجو کلمه کلیدی شغل را برایتان ارسال میکند شما میتوانید موقعیت های شغلی موجود را به او اطلاع رسانی کنید و این کار باعث میشود جوانان امروز از اخرین خبر ها و اطلاعات روز با خبر شوند.

سامانه پیامکی برای دانشگاه

چند فایده سامانه پیامکی برای دانشگاه

در موارد زیر به چند فواید دیگر استفاده از سامانه پیامکی برای دانشگاه ها اشاره خواهیم کرد:

 

  • بخش کتابخانه: در بخش کتابخانه دانشگاه هم می شود از طریق ارسال پیامک کوتاه به دانشجویان رسیدن کتاب های جدید را اطلاع رسانی کرد و یاداوری کنید که دانشجویان کتاب های گرفته شده را که مدتی است تحویل نداده اند پس دهند، همچنین می توانید ان ها را در نظرسنجی ها برای بهبود بخش کتابخانه شرکت دهید و نیاز های دانشجویان را در این زمینه بدانید.

 

 

نوران اس ام اس - سامانه پیامکی برای دانشگاه

 

  • اطلاع از برگزاری جلسات و برنامه ها: دانشجویان به دلیل حجم زیاد درس و کار ممکن است جلسات مهم دانشگاه را فراموش کنند شما با ارسال پیامک ان ها را از جلسات موجود در ان روز و وضع برنامه های خود مطلع کنید. همچنین دانشجویان تازه وارد به دلیل غریبه بودن با مسائل دانشگاه ممکن به مشکلاتی از جمله تاریخ امتحانات، برنامه کلاسی و… برخورد کنند شما می توانید با ارسال پیامک، اطلاع رسانی لازم در این زمینه را انجام دهید.

 

  • اطلاع از وضع امتحانات و برگزاری کلاس ها : ممکن است در طول ترم به دلیل شرایط مختلف کلاس ها برگزار نشود و استاد نتواند در ان روز در کلاس های خود حضور داشته باشد شما با استفاده از پیامک خیلی سریع و اسان این موضوع را به دانشجویان اطلاع رسانی می کنید.

    با شروع امتحانات شما می توانید نحوه صحیح درس خواندن و شرایط یرگزاری امتحانات را به انها گزارش دهید و در پایان ترم با استفاده از گذاشتن لینک ان ها را از نتایج نمرات خود اگاه سازید ممکن است دانشجویان هر روز ایمیل خود را چک نکنند ولی هر روز پیامک های گوشی خود را نگاه می کنند و از برنامه های دانشگاه مطلع می شوند.
سامانه پیامک دانشگاهی

 

  • مکان یابی : دانشجویان تازه وارد ممکن است با محیط دانشگاه اشنا نباشند و احساس غریبی کنند و برای پیدا کردن مکان مورد نظر خود به مشکل برخورد کنند اما شما می توانید با استفاده از بازاریابی پیامکی و گذاشتن یک لینک به نقشه فضای دانشگاه مشکلات ان ها را حل کرده و در زمان و وقت ان ها صرفه جویی کنید.

  • انتقادات و پیشنهادات: با استفاده از بازاریابی پیامکی شما میتوانید از رضایت و یا نارضایتی دانشجویان خود در زمینه های مختلف از جمله روش تدریس استادان، وضع غذای موجود در دانشگاه، نبود امکانات اموزشی کافی در دانشگاه مطلع شوید و با استفاده از نظر سنجی به بهبود بیشتر در مورد مشکلات دانشگاه اقدام فرمایید.

اگر شما هم مرکز آموزشی دارید یا دانشگاه هستید یک سامانه پیامکی می تواند خیلی به شما کمک کند. ما به شما پیشنهاد می کنم از پنل اس ام اس های ما برای سازمان و مجموعه تان استفاده کنید و نتیجه آن را ببینید.

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.