بلک لیست مخابرات

بلک لیست مخابراتی

بلک لیست مخابراتی چیست؟(ترفند ها و اخبار)

بازاریابی نوین، عناصری مدرن را برای دستیابی به اهدافی چون تبلیغات گسترده در اختیار ما قرار داده است. یکی از این ابزار های نوین، که علاوه بر دسترسی آسان دارای هزینه ای بسیار متعادل است، پنل اس ام اسی نامیده می شود. سامانه ی ارسال پیامک انبوه، امروز یکی از مهم ترین ابزار های تبلیغات برای بسیاری از شرکت ها و کمپانی های بزرگ محسوب می شود. اگر تا به حال با استفاده از این سامانه، پیامک انبوه ارسال کرده باشید، حتما دیده اید که برخی از پیام ها ارسال نمی شوند.(بلک لیست مخابرات)

در واقع تعدادی مشخص از پیام هایی که برای مخاطبان خود ارسال کرده اید، با خطایی که عنوان ارسال نشد را نشان می دهد مواجه خواهید شد. اما چرا چنین اتفاقی رخ می دهد؟ حتما با اصطلاح بلک لیست یا همان لیست سیاه آشنایی دارید. گاهی پیش آمده است که از این ابزار در گوشی خود استفاده کرده باشیم. اما آیا می دانید بلک لیست مخابراتی چیست؟ نخست باید بگوئیم که ترفند هایی وجود دارند تا از مانعی به نام بلک لیست مخابراتی عبور کنید. برای آن که نکات، ترفند ها و اخبار مربوط به این موضوع را بدانید تا انتهای این مقاله با ما در نوران اس ام اس همراه باشید.

بلک لیست مخابراتی و تبلیغات هدفند

در پاسخ به این سوال که بلک لیست مخابراتی اصلا چیست؟ باید بگوئیم که خیلی ساده است، در واقع لیست شماره های تلفن همراهی که شما نمی توانید پیامک انبوه تبلیغاتی خود را به آن ها ارسال کنید. اما چرا؟ به این دلیل که آن ها به صورت آگاهانه این تصمیم را گرفته اند که پیامک های تبلیغاتی را دریافت نکنند و این تنظیمات را در تلفن همراه خود فعال کرده اند. بنابراین در صورتی که شما از پنل پیامک انبوه به این شماره ها یک متن تبلیغاتی ارسال کنید، آن ها این پیامک را دریافت نخواهند کرد.

بنابراین شما با همان اصطلاح مشهور ارسال نشد مواجه خواهید شد. اما این موضوع چه ارتباطی با تبلیغات هدفمند دارد؟ در تبلیغات هدفمند شما با تفکیک مخاطبان بر اساس پارامتر هایی چون سن، جنسیت، محل زندگی، شغل و…به آن ها پیام ارسال می کنید. در صورتی که افراد تفکیک شده این گزینه را فعال کرده باشند و پیامک تبلیغاتی خود را غیر فعال کرده باشند، تبلیغات هدفمند شما با مشکل مواجه خواهد شد. آیا ترفندی برای عبور از بلک لیست مخابراتی وجود دارد؟ در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید.

راهکار های ارسال پیامک به بلک لیست(لیست سیاه) مخابرات

نخست لازم است که بدانید پیامک های ارسالی به ۲ دسته تقسیم می شوند دسته ی اول پیامک های تبلیغاتی هستند و دسته ی دوم پیامک های اطلاع رسانی هستند. اما پیامک های اطلاع رسانی کدامند؟ برای نمونه ارسال کد، اهراز هویت، یادآوری پرداخت، تبریک تولد و…را می توان در این دسته به حساب آورد. در صورتی که پیامک، ماهیت و محتوای اطلاع رسانی داشته باشد می توانید از طریقی مجزا از پیامک تبلیغاتی آن ها را ارسال کنید. حتی اگر مخاطب شما پیامک های تبلیغاتی را دریافت نکند، در این صورت هم پیامک اطلاع رسانی برای او ارسال خواهد شد. برخی از روش های ارسال پیامک به بلک لیست مخابرات:

  • ارسال پیامک از طریق خط خدماتی عمومی
  • خدماتی کردن خط با شماره ی ۹۰۰۰
  • ارسال پیامک به وسیله سیمکارت

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی با استفاده از تفکیک مخاطبان

امکانات بسیاری که پنل های اس ام اس در اختیار شما قرار می دهند سبب شده است تا ابزاری هوشمند و جذاب برای تبلیغات باشند. شما می توانید در زمانی کوتاه هزاران اس ام اس را ارسال کنید. در صورتی که محتوای مناسب و ایده آلی را انتخاب کرده باشید حتما میزان بازدید پیامک ها نیز افزایش خواهند یافت. اما بهترین راه برای افزایش فروش از طریق ارسال پیامک، ارسال هدفمند است. تفکیک مخاطبان بهترین راه برای داشتن یک تبلیغات هدفمند خواهد بود. از جمله تفکیک بر اساس جنسیت، اپراتور تلفن همراه، صنف، شغل، سن، محدوده جغرافیایی و…برخی از این تفکیک ها هستند.

پنل پیامک نوران اس ام اس

شما عزیزان می توانید با تماس با مشاوران ما در نوران اس ام اس، اطلاعات و جزئیات بسیاری را دریافت کنید. مشاوره ی استفاده از پنل اس ام اسی، شرایط سفارش و خریداری پنل اس ام اس، چگونگی ارسال پیامک به بلک لیست مخابراتی، نحوه ی استفاده از پنل اس ام اس و…را از ما بپرسید. نوران اس ام ای، یکی از برترین سامانه ی های پیامکی ارسال انبوه در سراسر ایران، آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان است.

این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام

در کمتر از 1 دقیقه ارسال پیامک را شروع کنید.